Ana sayfa Haber Steve Jobs’un Hayatı Çizgi Roman Oldu

Steve Jobs’un Hayatı Çizgi Roman Oldu

0

Apple’ın kurucusu Steve Jobs’un hayatı çizgi roman oldu. Steve Jobs teknoloji dünyasıında, iş dünyasında, girişimcilik dünyasında hep örnek alınan ve hayatından kesitler ile ilham kaynağı olarak gösterilir. Selin Feldman ve Can Baytak’da bu durumdan vazife çıkarıp harika bir çalışmaya birlikte imza attılar. Selin Feldman ve Can Baytak tarafından oluşturulan çizgi roman, Apple’ın kurucusu Steve Jobs’ın hayatını renkli sayfalara taşıyor. Karakarga Yayınları tarafından piyasaya sürülen çizgi romanı internetten satın alabilirsiniz.

Steve Jobs’un Hayatı Çizgi Roman Oldu

Hayata geçirdiği teknolojik projeler ile günümüz dijital dünyasının oluşmasına en büyük katkıları sağlayan isimlerin başında gelen teknoloji devi Apple’ın kurucusu Steve Jobs’un hayatı, Selin Feldman ve Can Baytak’ın ortak çalışması ile çizgi roman olarak yeniden hayat buldu.

‘Dünyaya Yön Verenler Serisi’ kapsamında oluşturulan çizgi roman, bir deha olarak anılan ve öngörüleri ile hem telefon, hem bilgisayar hem de müzik çalar piyasasını kimsenin tahmin bile edemediği bir noktaya taşıyan Steve Jobs’un bu yoldaki hikayesini renkli bir şekilde anlatıyor.

Karakarga Yayınları tarafından piyasaya sürülen ve Selin Feldman ve Can Baytak tarafından oluşturulan Steve Jobs çizgi romanını kitapçılardan ya da buraya tıklayarak online alışveriş yolu ile satın alabilirsiniz.

Kısaca Steve Jobs Hakkında

5 Ekim 2011 tarihinde hayata gözlerini yuman Steve Jobs, ölümünden 5 hafta öncesine kadar Apple’daki CEO’luk görevine devam etmişti. 2001 yılında tanıttığı iTunes ile müzik piyasasını kökünden değiştiren Jobs, 2007 yılında tanıttığı ilk iPhone ile günümüz akıllı telefon piyasasının adeta yaratıcısı olmuştu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here