Ana sayfa İnternet Steve Jobs, otobiyografisi ile ilham verecek!

Steve Jobs, otobiyografisi ile ilham verecek!

0

Apple”ın kurucusu ve günümüz teknoloji dünyasının en popüler isimlerinden biri olan Steve Jobs, otobiyografi kitabı için kolları sıvadı…

Teknolojiyle iç içe olup da Steve Jobs adını duymayan kalmamıştır herhalde. Günümüz teknoloji dünyasına adını altın harflerle kazıyan Apple, bundan seneler önce Steve Jobs tarafından kurulmuştu. Sonrasında ise birçok çeşitli olay Jobs, bir ara kurucusu olduğu Apple”dan bile ayrılmış, sonra geri gelmişti. Jobs son senelerde pankreas kanserile mücadele ediyor ve “yakın zamanda hayatını kaybedecek” söylentilerile dalga geçer gibi işinin başında yer almaya devam ediyor. Jobs bu güçlü karakterini şüphesiz ki başarılı iş hayatına dayandırıyor.
Steve Jobs
Steve Jobs, geçtiğimiz senelerde yaptığı açıklamalarda, Apple”ı kurmadan önce üniversiteye giden arkadaşlarının yurt odalarında, yerlerde sabahladığını söylemiş, kaligrafi kursuna gitmeye karar vermesiyle teknoloji dünyasına adımını attığını açıklamıştı. Şüphesiz ki Steve Jobs, son derece zorlu ve başarılarla dolu bir hayat yaşadı ve yaşamaya devam ediyor. Jobs, başından geçen tüm bu olayları bir kitap halinde derlemeye karar verdi ve otobiyografi kitabı yazacağını açıkladı. Kitabın 2012 yılında piyasaya sürülmesini umduğunu da sözlerine ekledi. Kitabın adı ise, Apple ürün gamının alışıla gelmiş isimlendirmesine bir atıfta bulunuyor: “iSteve: The Book of Jobs”.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here