Ana sayfa İnternet Steve Jobs”ın 6 hafta ömrü kaldı!

Steve Jobs”ın 6 hafta ömrü kaldı!

0

Steve Jobs’un son fotoğrafı gündem yarattı
 

Steve Jobs ile ilgili çarpıcı açıklamalar ortaya süren Amerikan National Enquirer gazetesi, teknolojisi dünyasını oldukça yakından ilgilendiren bir haberi manşetlerine taşıdı.

Sansasyonel haberleriyle tanınan National Enquirer gazetesi Steve Jobs”un 6 hafta içinde ölebileceğini yazdı. Steve Jobs’un Stanford”da kemoterapi gördüğünü yazan gazete, 1.83 boyundaki CEO’nun kilosunun da 56″ya kadar indiğini yazdı.
 

Gazetede Jobs”ın eşi Laurene ile hastaneden çıkarken göründüğünü yazdı ve onkolog Gabe Mirkin’in görüşlerine yer verdi: Jobs”ın baldırlarında hiç kas kalmadığının görüldüğü, bunun da vücuttaki kalori tükenmesinden kaynaklanıdığını iddia etti. Mirkin, kanserin yol açtığı bu durumun “ölümcül” olduğunu söyledi. Durumu değerlendiren bir başka doktor olan Samuel Jacobson da Jobs”ın “ölümün eşiğinde” göründüğünü, altı hafta kadar ömrünün kalmış olabileceğini söyledi.

Haberler üzerine Apple hisselerinin fiyatı düştü. Buna karşın Apple firmasına yakın kaynaklar Jobs’un yarın Obama ile görüşecek kafile içinde yer aldığını açıkladı. Jobs’un son hali bu görüşmede kamuoyu önünde belli olacak…

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here