Ana sayfa Haber State of Decay 2 oyununun çıkış tarihi ile ilgili bilgiler paylaşıldı!

State of Decay 2 oyununun çıkış tarihi ile ilgili bilgiler paylaşıldı!

0

Birinci parti video oyunları ile hareketli bir 2018 senesi vaat eden Microsoft, kozlarını tek tek kullanmaya başladı. Geçtiğimiz ay, Windows 10 platformunda oynanabilen Age of Empires: Definitive Edition oyununu piyasaya süren firma, hızını kesmeyecek gibi görünüyor. Yine, yalnızca Windows 10 bilgisayarlar ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Sea of ​​Thieves, 20 Mart 2018 tarihinde hayranlarıyla buluşacak. Microsoft tarafından bildirilen bir başka özel oyun olan State of Decay 2 için ise fazla beklenilmeyeceği, son yapılan duyuru vasıtasıyla anlaşılıyor. Oyunun çıkış tarihiyle birlikte, sürümlerinin detayları ve fiyatları konusunda açıklamalar yapıldı.

State of Decay 2 ne zaman çıkıyor, fiyatı ne kadar?

Zombilerle dolu bir dünyada hayatta kalmayı amacıyla maceralara girilecek olan State of Decay 2 için resmi çıkış tarihi 22 Mayıs 2018 olarak duyuruldu. Oyun, bu duyuruyla birlikte ön siparişe de açıldı. Arzu eden oyuncular, Microsoft ve Xbox mağazalarından dijital olarak oyuna ulaşabilirler. Oyunun standart sürümü Türkiye mağazalarında 68,75 TL, Ultimate Edition ise 150 TL fiyatıyla satılıyor.

State of Decay 2: Ultimate Edition satın alan kullanıcılar; Independence Pack ve Daybreak Pack adındaki iki eklenti paketine ek ücret ödemeden ulaşabilecekler. Ayrıca Ultimate Edition sahibi olan kullanıcılar, oyuna 4 gün erken erişim sağlayabilecekler. Oyunu, dijital ya da kutulu olarak, 21 Mayıs 2018 tarihinden önce sipariş eden oyunculara bazı hediyeler verileceği de Microsoft tarafından bildirildi.

Oyunun çıkış tarihinde, Xbox Game Pass sistemine ekleneceği de söyleniyor ama sınırsız erişimin sağlamayacağını belirtmek gerekiyor. Konuyla ilgili açıklama yapan; Microsoft oyunları pazarlama genel müdürü Aaron Greenberg, oyunla ilgilenen kullanıcılara, Standart ve Ultimate sürümlerialmalarını öneriyor. Amaçlarının; oyuncularla uzun vadeli bir iletişim kurmak ve markayı geliştirmek olduğunu söyleyen Aaron Greenberg, çok sayıda kişiye oyunu deneyimleme fırsatı vermek istediklerini belirtti. Anlaşılan oyun, Xbox Game Pass sayesinde ücretsiz denense bile, yeni gelecek içerikler ve etkinlikler için orijinal versiyonun satın alınması gerekecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here