Startupbootcamp seni bekliyor: Startupbootcamp İstanbul 2016 başvuruları 29 Mayıs'ta son!

Katılımcılar için belirlenen son başvuru tarihi, yönetim tarafından 29 Mayıs olarak belirlendi.

Ağustos - Kasım ayları arasında üç aylık hızlandırma programına katılmak isteyen girişimciler için son başvuru tarihi 29 Mayıs olarak belirlendi. Startupbootcamp İstanbul'da Seçilen takımlar, 220’den fazla üst düzey yönetici, kurumsal iş ortağı ve yatırımcıyla tanışma fırsatı bulmanın yanı sıra, 3+9 ay ücretsiz ofis alanı desteği ve 15 bin euro finansal destekle girişimlerini daha da ileriye taşıyabiliyor. Hızlandırma programı süresince, ulusal ve uluslararası müşterilere, yatırımcılara ve yatırım ağlarına erişim sağlayabilecek girişimciler dünyaya açılmaya doğru ilk adımı atacaklar.

Yazılım sektöründeki girişimlerin erken evrelerinden itibaren başarılarına katkı sağlamak amacıyla tasarlanmış global bir program olan Microsoft BizSpark’ın Türkiye’deki sayılı üyelerinden biri de StartersHub ve bünyesindeki tüm girişimler, ücretsiz yazılım, servis, teknik destek ve Azure Bulut çözümünden faydalanabiliyor. Girişimler, üçüncü yılın sonunda indirdikleri tüm yazılımlara ücretsiz olarak ulaşabilecek aynı zamanda 120 bin dolarlık bulut kredisine de sahip olabilecekler.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek Startupbootcamp İstanbul, geçtiğimiz iki yılda 17 girişimi hızlandırdı. Startupbootcamp İstanbul’ın desteklediği ve başarılarıyla adlarından söz ettiren girişimlerin %82’si bugüne kadar toplam 3.5 milyon dolar yatırım aldı.

kaynak ve başvuru

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam