Ana sayfa Oyun Starcarft turnuvasında kayıtlar başlıyor!

Starcarft turnuvasında kayıtlar başlıyor!

0

Saturn Taksim”de düzenlenecek olan turnuvada 1″inci Apple Macbook Pro, 2″nci Intel”den ultrabook, 3″üncü ise Asus EeePadTransformer Prime TF201 kazanacak.
 

Toplam 9000 metrekare alanı ile, Türkiye”nin en büyük teknoloji mağazası olan Saturn Taksim ve StarCraft Türkiye işbirliği ile gerçekleştirilecek GGcUp Turnuvası için kayıtlar başladı, oyun tutkunlarının ilgisi her geçen gün artarak devam ediyor.
 
starcarft
 
İlk kez geçen yıl yine Saturn Taksim mağazasında gerçekleşen turnuvanın online elemelerinin ardından finalleri 26 Mayıs 2012 tarihinde Saturn Taksim”de gerçekleşecek. Online elemeler için geç kalmadan kayıt yaptırın, bu heyecana ortak olun. Tüm Türkiye çapında isteyen herkes www.ggcupturkiye.com turnuva resmi web sitesinden organizasyona kayıt yaptırabiliyor.
 
starcarft turnuvası
 
Saturn Taksim GGcUp – SenioR Turnuvası”nda kazananları bekleyen ödüller ise şöyle; SenioR 1″incisine Apple Macbook Pro, SenioR 2″ncisine Intel”den ULTRABOOK SenioR 3″üncüsüne Asus EeePadTransformer Prime TF201, SenioR 4″üncüsüne LG OPTIMUS ONE P503 ve Braun 7 Serisi760-1 CC, SenioR 5″incisine SSDNow V-Series ve LogitechDriving Force™ GT, SenioR 6″ncısına Razer R3M1 Set ve AsusENGTS450, SenioR 7″ncisine Samsung BD-D5100 ve Verbatim53029, SenioR 8″incisine Verbatim53029 ve KingstonWi-drive, SenioR 9″uncusuna EpsonStylus Sx235W ve Asus P5P41 hediye edilecek.Ayrıca kayıt olanlar arasında yapılacak çekiliş ile Ulus T-shirtten 20 adet özel tasarım Starcraft t-shirt”ü verilecek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here