Ana sayfa Haber Star Wars: Battlefront II”nin Jetpack Cargo modu ilerliyen günlerde oyuna eklenecek!

Star Wars: Battlefront II”nin Jetpack Cargo modu ilerliyen günlerde oyuna eklenecek!

0

Electronic Arts, EA DICE, Criterion Games ve Motive Studios tarafından Star Wars: Battlefront II için ortak yürütülen çalışma ile ilerleyiş sistemi yenilenmeye devam ediyor. Şimdilik neticede oyuncuların yüzünün gülüp gülmeyeceği belli değil, ama beklemeye devam ediyoruz. öte yandan, bugün açıklama yapan EA DICE, sıradaki güncelleme ile ilgili detayları bizlerle paylaştı. Jetpack Cargo modu ise yeni güncelleme ile Star Wars: Battlefront II oyununa dahil olacak.

Geçtiğimiz ayın sonlarına doğru açıklama yapan Electronic Arts, Star Wars: Battlefront II oyununun oyuncular tarafından fazlasıyla şikayet edilen ilerleyiş sisteminin yenileceğinin duyurusunu yapmıştı. Henüz mevcut ilerleyiş sisteminin yenilenmesinin ardından ne gibi farklılıkların olacağı bilinmiyor, ama merak edilen detayların Mart ayı içerisinde paylaşılacağının altını çizen Electronic Arts, bunun öncesinde, Şubat, yani bu ay içerisinde, süre sınırlı olarak bizlere sunulacak olan Jetpack Cargo modunun da duyurusunu yapmıştı. Jetpack  giymiş olan sekizer oyunculu iki takım karşı karşıya getirecek olan bu modda, bir nevi Team Deathmatch gibi taraflar birbirlerini bertaraf etmeye çalışacaklar. 

Bugün açıklama yapan EA DICE ise, Star Wars: Battlefront II için yayınlanacak olan sıradaki güncelleme ile birlikte bahsi geçen modun oyuna dahil olacağını da onayladı. Ancak güncellemenin tek getirisi bu olmayacak. öyle ki, Arcade modu için yapay zeka da dahil birçok geliştirme, Heroes & Villains modu için vuruş gücü ve ince ayar içeren dengeleme, Classes, Reinforcements ve Core Combat için karakter tepkileri, silahlar için ince ayarlar ve daha birçok şey için iyileştirmeler, Milestones yenilemeleri, bölüm tasarımı dengesi değişiklikleri, bölüm tasarımı hata ayıklamaları ve ışın kılıcı parlaklığı, renk körleri ayarları için ince ayarlar ve Star Wars: Battlefront II oyununun genel performans ve kararlılığı için genel iyileştirme ve hata ayıklamaları da bir sonraki güncelleme ile birlikte yayınlanacak.

Şimdilik bu yeni güncellemenin ne zaman yayınlanacağı belli değil, ama Jetpack Cargo modunun bu ay içerisinde aktif olacağının bilgisine bakacak olursa, yakın bir tarihte yayına gireceğini tahmin edebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here