Ana sayfa Oyun Star Wars Battlefront II Beta versiyonu indirmeye açıldı!

Star Wars Battlefront II Beta versiyonu indirmeye açıldı!

0

Eğer Star Wars: Battlefront II oyununu ön-sipariş ile satın alanlardansanız, beta testine şu andan itibaren erişim sağlayabiliyorsunuz. PlayStation 4 boyutu 15.3 GB, Xbox One boyutu 13.2 GB ve PC boyutu ise 22.8 GB. ön-sipariş ile satın almamış olan oyuncuların ise 6 Ekim 2017 tarihine kadar beklemesi gerekecek.

eta testinin detaylarını bir kez daha hatırlatmak gerekirse, dört farklı oyun modunu deneme fırsatımız olacak. Naboo gezegenin başkenti Theed üzerinde ve orijinal üçlemenin öncesini konu alacak olan Galactic Assault,  Fondor semalarında X-Wing’ler ile TIE Fighter’lar arasında geçecek olan  Starfighter Assault, Maz Kanata’nın Takodana şatosunda sekizer oyunculu iki takımın kıran kırana mücadelesine sahne olacak Strike ve Star Wars: Battlefront II oyununun nihai sürümde bize verilecek olan görevlerden ikisini deneyebileceğimiz Arcade.

Bu arada, beta sırasında yaptığımız her şeyin beta ile sınırlı kalacağını, nihai sürümdeki her şeye sıfırdan başlayacağımızı da belirtmeden geçmeyelim, ama katılımda bulunan herkese Founder’s Crate sandığı verilecek. Bu sandıktan da  Darth Maul için özel bir emote (karakter tepkisi) çıkacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here