Ana sayfa Oyun Star Wars: Battlefront 2 için indirilmesi gereken dosya boyutu belli oldu!

Star Wars: Battlefront 2 için indirilmesi gereken dosya boyutu belli oldu!

0

Star Wars: Battlefront 2 şüphesiz 2017 yılının en çok beklenen oyunlarından bir tanesi haline geldi ve aynı zamanda oyun hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. FPS kulvarında Call of Duty: WW2 ve Wolfenstein 2: New Colossus ile yarışan Star Wars: Battlefront 2’nin PlayStation 4platformunda ne kadar alan kaplayacağı belli oldu. Ortaya çıkan bilgiye göre oyun, PlayStation 4’te 48.44 GB gibi ortalama bir alanı işgal edecek.

Star Wars: Battlefront 2 için indirilmesi gereken dosya boyutu belli oldu

Diğer bir yandan oyunun hikaye modunun ise 5 – 7 saat arasında süreceğini belirtelim. Altıncı ve yedinci film arasında geçen bu hikayenin bizlere neler anlatacağı halen tam olarak belli değil. Geride bıraktığımız haftalarda yayınlanan sinematik fragmanda, İmparatorluk için savaştığımızı görmüştük.

İmparatorun ölümünden sonra geriye bıraktığı son emri uygulayacağımız oyunda, tahminlere göre senaryo bitiminde oyuncuları ters köşeye yatıracak. Ayrıca Star Wars: Battlefront 2 ile birlikte altıncı ve yedinci film arasında geçen hikayeyi de öğrenebileceğiz. çoklu oyuncu modu ile ilk oyuna göre üç kat daha fazla içerik sunan yeni oyun, bakalım çıktığında oyuncular tarafından beğenilecek mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here