Ana sayfa Haber SSL Seminerini kaçırmayın !

SSL Seminerini kaçırmayın !

0
Compel, Şubat 2010 tarihi itibarı ile SSL WPP serisi ürünlerin Türkiye distribütörlüğünü üstlendiğini duyurdu. WPP serisi; Matrix konsol’u da içeren tüm analog outboard ekipmanı, Duende DSP kartları, Alphalink AD/DA dönüştürücüler, MADI extreme ses kartları ve MX4 DSP’li MADI ses kartlarını içeriyor.

SSL’in genel olarak tanıtımı ve yeni ürünlerinin gösterimi için 24 Şubat saat 14:30’da Taksim Point Otel’de SSL yöneticilerinden Richard Palmer’ın katılımı ile bir ürün tanıtım semineri düzenlenecek. Kontenjan kısıtlı olduğundan katılımcıların 212 224 3201 numaralı telefondan rezervasyon yaptırması gerekiyor.


 
Solid State Logic hakkında bilgi…

Devrim yaratan ses mixerlerinden, son derece yaratıcı video prodüksiyon sistemlerine dek Solid State Logic Dünya’nın en önde gelen analog ve dijital mixer üreticisi olmakla kalmayıp, film, audio, video ve broadcast pazarı için benzersiz profesyonel & yaratıcı ürünler sunan ve pazara yön veren lider firmalardan biri haline geldi.

Günümüzde tüm Dünya’da 3000’i aşkın SSL kullanan stüdyo ile birlikte Solid State Logic, ses kalitesi, süper ergonomisi, otomasyon özellikleri ve uluslararası destek alt yapısı ile endüstrideki tüm profesyoneller tarafından kabul görmüş lider bir firma.

1969 yılında kurulan SSL günümüzde Oxfordshire, İngiltere’de bulunuyor. Tüm araştırma & geliştirme, üretim, eğitim, servis ve destek buradaki tesislerde veriliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here