Ana sayfa Haber Spotify”dan oyuncular için özel kategori: Spotify Gaming

Spotify”dan oyuncular için özel kategori: Spotify Gaming

0

Oyunseverler bundan böyle, oyun sırasında dinleyebilecekleri çalma listelerine ve sevilen oyun müziklerine Spotify üzerinden tek bir kategori altında ulaşabilecek. Electronic Gaming, RetroWave ve Heavy Gamer gibi konseptlerde oluşturulan çalma listelerinden günümüzün en popüler oyun müziklerine ve 80″lerin mono ses kayıtlarına kadar yüzlerce içerik, tek tıkla oyunseverlerin elinin altında. Ayrıca Day, Sneaky Zebra gibi oyun dünyasının bilinen profilleri tarafından özel olarak hazırlanan çalma listeleri de artık Spotify”da.

Spotify”ın oyun dünyasına müjdesi bu kadarla sınırlı değil. Oyunseverlerin alfabetik olarak sıralanmış oyun müzikleri arşivinden istedikleri müziği seçip, kendi kişisel çalma listelerini oluşturmalarını sağlayan Gaming’de hayata geçti. Düşmanla kanlı bir savaşın tam ortasında mısınız ya da İtalyan bir su tesisatçısı olarak borulara mı dalıyorsunuz veya Barselona Camp Nou”da maça mı çıktınız, Spotify”da yaşadığınız o anların hepsinde size eşlik edecek oyun müzikleri mevcut.

iOS, Android, masa üstü, Playstation gibi tüm platformlarla uyumlu oyun kategorisi, Spotify”ın “Gözat” sekmesi altında oyunseverlerin keşfini bekliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here