Ana sayfa Donanım Spotify Connect, birinci yılını yeni inovasyon çalışmaları ile kutluyor.

Spotify Connect, birinci yılını yeni inovasyon çalışmaları ile kutluyor.

0

Spotify, geçtiğimiz yıl yeni ev ses teknolojisi Connect‘in lansmanını gerçekleştirdi ve Spotify uygulamasının mobil cihazlar ve tabletler kullanılarak milyonlarca müzik parçasını hoparlör ve akıllı televizyonlar ile harmanlayarak kullanıcılarıyla buluşturmuştu. Spotify‘in eksiksiz çalışmalarının meyvelerini alması sonucu, kullanıcılarına basit ve sorunsuz bir teknoloji çözümü sağlayan Spotify Connect, dünyanın önde gelen 80’den fazla üreticinin hoparlör ve ev ses sistemleri ile kullanılmaya başlandı. Raporlara göre, üretici sayısının 100’ü geçmesi beklenirken, Spotify Connect 50 Euro  ile 2000 euro fiyat aralığındaki ürünler ile her kullanıcı için farklı çalışmalar sunmaya devam ediyor.

Spotify Connect geniş ve kaliteli ürün yelpazesi sunan, aralarında Bose, Panasonic ve Gramofon‘un bulunduğu yeni iş ortakları ile uygulamanın kullanım alanını genişletiyor. Artık Spotify kullanıcıları, evinden milyonlarca müzik içeriklerine ulaşırken, iş ortaklarının sunduğu ayrıcalıklardan da faydalanıyor. Gramofon’un Wi-Fi network’ü FON’u yöneterek kullanıcıların müzik parçalarını Spotify Connect‘e yüklemelerini de sağlıyor. Kendi kategorisinde dünyanın en büyük ve en başarılı müzik yayın hizmeti olan Spotify Connect, şimdi de ilk defa akıllı TV cihazlarında da Multi Room sistemleriyle birlikte kullanılabiliyor.

 

Spotify Connect ile müzikler Android işiletim sistemli Philips TV‘lerde dinleniyor. Akıllı telefon, tablet veya Philips TV üzerinden parçaları dinleme olanağı verirken, Android işletim sistemli Philips TV’ler, Spotify Connect uygulamasını ilk kullanarak markalar arasında yer alıyor. Bununla birlikte, Spotify Connect birden fazla hoparlörü aynı müzik parçasını çalmak için birlikte kullanabileceğiniz Multi Room sistemler ile de uyum sağlanıyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here