Ana sayfa Haber Spotify Aile Premium Özelliği Yenileniyor!

Spotify Aile Premium Özelliği Yenileniyor!

0

Spotify, aile dinamiklerini daha fazla göz önünde bulundurmak için Aile için Premium üyeliğini arttırıyor. En önemlisi, firma açık bir içerik özelliği ekliyor.

16 yaşın altındaki çocuklarla akış planındaysanız hesap sahibi, çocuklar tarafından kullanılan hesaplara yönelik açık bir içerik filtresini etkinleştirebilir. Bu, yalnızca temiz şarkı sürümlerinin bulunabileceği ve açık temalara sahip şarkılar gösterileceği anlamına gelir.

Spotify Aile Premium özelliği yeni seçenekler sunacak

Family Mix; Aileler, tüm ailenin sevdiği şarkılarla dolu kişiselleştirilmiş bir çalma listesine özel erişime sahip olacak. 

Family Hub: Fatura kullanıcıları artık, aile üyelerini eklemek veya kaldırmak, ev adresinizi güncel tutmak ve ebeveyn kontrollerini ayarlamak dahil olmak üzere, aile ayarlarını tek bir yerde yönetebilirler.

Altı Hesap: Spotify Premium Family, bir çatı altında yaşayan aile üyeleri için altı ayrı Spotify Premium hesabı sunar, bu sayede kendi müziğinizi ve çalma listelerinizi tutabilirsiniz. Spotify, bu güncellemenin önümüzdeki sonbaharda yayınlanacağını söyledi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here