Ana sayfa Donanım SpotFlux ile YouTube, Twitter, Facebook”a DNS”siz girilecek

SpotFlux ile YouTube, Twitter, Facebook”a DNS”siz girilecek

0

Şu ara sosyal medya sitelerinin yasaklanması ile ardı ardına şoklar geçirdik. Yeni bir şok dalgasına, Facebook“un iki gün sonra kapatılmasıyla kapılabiliriz. Biz şimdiden, “Sosyal medyasız yapamam” diyen, okuyucularımıza yardımcı olacak bir programdan bahsedeceğiz: SpotFlux. SpotFlux şu şekilde çalışıyor. Programı yükledikten sonra oldukça basit olan arayüzünü kullanarak “Enable” menüsünden aktifleştirmeniz yeterli olacak.

 

 

 

 

SpotFlux ile YouTube, Twitter, Facebook'a DNS'siz girilecek

 

 

 

 

Daha sonra dilediğiniz internet sitesine girebilir, programın sağladığı internet güvenliği servisinin, nimetlerinden istifade edebilirsiniz. Bunun yanında programın ayarlar bölümünde yer alan proxyler kısmından, proxyleri yapılandırabilir, ayrıca filtreler bölümünü kullanarak VPN Plus ya da sadece VPN filtreleri gibi ayarlamaları da yapabileceksiniz.

 

Programın içerisinde yer alan test araçları sayesinde, VPN‘in ne kadar etkin olduğunu da test edebilir, coğrafik IP testi sayesinde konum tabanlı olarak da değişim hareketlerini de gözlemleyebilirsiniz. En son test olarak da kullanılan gizlilik testi sayesinde, internet üzerinde ne kadar görülebilir olduğunuzu deneyebilir, böylece internette gizli kimliğinizi korumakta başarılı olup olmadığınızı anlayabileceksiniz.

 

 

 

SpotFlux ile YouTube, Twitter, Facebook'a DNS'siz girilecek

 

 

 

 

Başarılı ve ücretsiz VPN programları arasında yer alan Spotflux, diğer VPN programlarından şikayetçi olanların imdadına yetişecek bir program olarak karşımıza çıkıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here