Ana sayfa Donanım Spor Kulaklıklar

Spor Kulaklıklar

0

Yürüyüş yaparken, bisiklete binerken, paten kayarken veya bir dağın eteğinde uçuyormuşcasına kendinizi özgür hissederken, müziğizi dinleme zevkinden mahrum kalmayacaksınız.
 

Spor kulaklıkları özellikle aktif insanlar için tasarlanmıştır. Koşu yaparken, spor salonunda çalışırken veya işe yürürken kulağınıza tam oturan bu kulaklıklar kesintisiz müzik dinlemenize olanak verir. Spor kulaklıklar kafanızı sıkıca saracak şekilde ve darbelere dayanıklı olarak tasarlanmıştır, böylece hiç bir notayı kaçırmadan egzersiz yapabilirsiniz.Spor kulaklıklar hafif, kulağa tam oturan ve darbelere dayanıklı spor kulaklıkları egzersizleriniz esnasında kesintisiz müzik dinlemenizi sağlayarak motivasyonunuzu artırır. Spor salonunda çalışırken, bir maraton için antrenman yaparken ya da yalnızca işe yürürken bu kulaklıklarla enerjinizi korumanız için gereken ses kalitesini elde edebilirsiniz.
 

 
SONY MDR-AS400EX
Performansınızı ileriye taşıyın MDR-AS400EX 1,2m kabloya sahip olan, su sıçramasına dayanıklı 10gr ağırlığında spor yapmanız için kulak içi kulağınıza tam oturan tasarımı ile anternman esnasında kulağınızdan düşmesinden endişe duymazsınız. Su sıçramasına dayanıklı yapısı ile Sony MDR-AS400EXyağmurdan etkilenmez.Sizi zorlayan egzersizlerdeSony MDR-AS400EXkulaklığınızın kulağınızdan düşmemesi gerekir: kemerli askıları sayesinde kulağınızdan düşmez ve sporunuzu çok daha sıkı yaparsınız.

 

Sennheiser PMX 685
Başa takılabilen Sennheiser PMX 685 ergonomik dizaynı ile günlük koşu keyfinizi rahatça yaşayabilirsiniz. Kişisel ölçülerinize göre ayarlanabilir yapısıyla her kullanıcı profiline uygun hale gelmektedir. Yumuşak görünümünün ardında sağlam ve güvenilir bir yapıya sahiptir. Yüksek ses çıkış sayesinde sanki doğal sesleri yakalıdığınızı hissedersiniz. Sporunuz esnasında daha enerjik hissetmenize yol açar. İçerisine entegre edilmiş mikrofonu sayesinde çalışmanıza ara vermeden telefon görüşmelerinize de devam edebilirsiniz.
 

 
PHILIPS SHQ3000
Optimum taşıma rahatlığı için yeterince küçük ve bozulmaya uğramayan sesler vermek için yeterince büyük olan 15 mm hoparlör sürücüsü ile Philips SHQ 3000 müzik dinleme keyfi için ideal boyuttadır.Philips SHQ 3000 kulaklık,yumuşak silikon yapısı,hafif tasarımı ve döner kancaları sayesinde kulağınızda çıkmadan ve düşmeden saatlerce durur. İçerdiği anti bakteriyel özelliği ile mikrop barındırmayan ve suya dayanıklı malzemesi sayesinde istenildiğinde yıkanabilen Philips SHQ 3000 kulaklıklar özellikle spor yaparken ve hareketli yaşam tarzına uygun kullanıcılar için ideal.

Bose SIE2i
Bose SIE2izorlu egzersizleriniziçin özel olarak tasarlanmış spor kulaklık ile terlemeye ve yağmur gibi hava şartlarına dayanıklılığı, kulağınıza rahatça ve sıkıca oturmasını sağlayan özel tasarımı ve kuvvetli ve etkili ses performansı ile egzersiz yaparken vazgeçilmez dostunuz olacak.Tek bir tuşa basarak şarkıyıdeğiştirebiliyorsunuz bu sayede, koşarken cihazınızla uğraşmanıza gerek kalmayacak.Aynı zamanda dahili mikrofonuile tek tuşla gelen aramaları kabul edebiliyorsunuz.

 

AKG K 326
Kulağınızın içine oturan AKG K 326 sayesinde, düşüyor veya çıkıyor gibi bir kaygı yaşamadan siz sadece sporunuza odaklanmışken AKG K 326″dan gelen müziğinizin eşliğinde sporunuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Rahat kulak kancası dizaynı ile bu hafif kulaklıklar en zor durumlarda bile yerinden oynamaz. Hem spor yapıp hem de telefonla konuşmak istiyorsanızAKG K 326″nınmikrofonlu ve ses kontrollü bu kulaklılarından memnun kalabilirsiniz.
 

 
Monster iSport by Dr. Dre
Lance Armstrong tarafından dizayn edilen Monster iSport. iPod, iPohne, iPad ve diğer 3.5mm cihazlar ile birlikte uyum içerisinde çalışıyor. En iyi sinyalleri alabileceğiniz yüksek kalitede kablo kullanılan cihazın kulaklığı yıkanabilir. Parizitlenmeyi önleyen metal başlıkları sayesinde yüksek kalitede ses dinlemenizi sağlar. Gelişmiş kablo yönetim sistemi ve taşıma çantası sayesinde. Kablonuzun karışıp dolanma gibi sorunları ile karşılaşmamanız için Monster iSport sizin için elinden gelen herşeyi yapmış.

Yurbuds IM Inspire Pro
Yurbuds Inspare Pro modeli, gelen çağrıları ve çalan müziği kontrol etmeye yarayan 3 butonu ve dahili mikrofon özelliği ile öne çıkıyor. Terlemeye dayanıklı yapısının yanı sıra su geçirmeyen bu mikrofon ve kulaklık müziğinizin yarıda kesilmemesine ve hareket halinde kalıp sporunuzu yapmanıza şans verir. çevir kitle özelliği ile rahatsız etmeden kulanığızın içine oturur en zorlu fiziksel aktivitelerde bile kulağınızdan düşmez. Ultra yumuşak silikonlu yapısıyla, uzun süreli çalışmalar sonrasında bile kulak içini tahriş etmez.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here