Ana sayfa Donanım Spiderpodium

Spiderpodium

0

Bu örümcek, hayatınızı çok kolaylaştıracak

İngiliz Breffo firması tarafından geliştirilen ve Açı Tanıtım tarafından Türkiye”ye getirilen Dünyanın en yetenekli örümceği “Spiderpodium”, akıllı telefonlardan tablet bilgisayarlara, fotoğraf makinelerinden navigasyon cihazlarına kadar taşınabilir tüm mobil teknolojilerin rahat kullanımı için tasarlanan bir ürün. Yurt dışında özellikle akıllı telefon ve tablet bilgisayarların vazgeçilmez bir parçası haline gelen Spiderpodium, tıpkı bir örümceğe benzeyen 4 eklemli 8 ayrı bacağı ile mobil cihazları kolaylıkla kucaklayıp istenilen yere güvenle sabitliyor. ürün, bu özelliği sayesinde, mobil teknoloji kullanıcılarına yaşamlarının her anında büyük kolaylık sağlıyor.
spiderpodium

Sürekli yenilenen mobil teknolojilerin, artık yaşamın bir parçası olduğu günümüzde, söz konusu teknolojiler kadar onların rahat ve fonksiyonel kullanılmasını sağlayan tamamlayıcı aksesuarların da büyük önemi bulunuyor. İngiliz Breffo şirketinin akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar için tasarladığı bir aksesuar olan Spiderpodium, şu anda piyasada olan hemen her türlü mobil teknolojiye rahatlıkla adapte edilebiliyor.

Açı Tanıtım tarafından Türkiye”de satışa sunulan Spiderpodium”un hem cep telefonu, mp3 çalar, fotoğraf makinesi, navigasyon cihazı gibi daha küçük mobil teknolojiler hem de tablet bilgisayarlar için geliştirilmiş iki ayrı modeli bulunuyor. 4 eklemli ve 8 bacaklı bir örümcek şeklinde tasarlanan Spiderpodium çelik, plastik ve polipropilen materyaller kullanılarak üretildiğinden oldukça güvenli, sağlam ve uzun ömürlü bir ürün. Piyasada ucuz ve kalitesiz taklitleri hızla yayılan Spiderpodium”un ülkemizde sunulan orijinal paketlerinde, ürünün kullanımını Türkçe olarak anlatan bir de tanıtım CD”si yer alıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here