Ana sayfa Haber Soul Calibur VI için oynanış videosu yayınlandı!

Soul Calibur VI için oynanış videosu yayınlandı!

0

Soul Calibur VI efsanesi yeni nesil platformlarda kaldığı yerden devam ediyor. Geride bıraktığımız The Game Awards 2017 etkinliğinde sürpriz bir şekilde duyurulan oyun için yeni bir oynanış videosu daha yayınlandı. Yayınlanan 10 dakikalık oynanış videosun gösterilen Mitsurugi ve Sophitakarakterlerinin yeteneklerine yakından bakıyoruz. Karakterlerin kıyafet renkleri gibi detay özelliklerini de gördüğümüz videoda oyunun animasyonlarının oldukça hoş gözüktüğünü söyleyebilirim. Ayrıca oyuna eklenen zırh parçalama özelliğini de videoda görebiliyoruz. Eğer oyunda rakibinize yüksek hasar vurursanız, zırhının bir parçası kayboluyor.

Soul Calibur VI için yayınlanan oynanış videosu oldukça hoş

Diğer bir yandan karakter seçme ekranı da videoda gösterilmiş durumda. Muhtemelen gösterilen bu karakter seçme ekranı oyun daha final sürümünde olmadığı için değişecektir. İki adet arenanın da gözüktüğü videoda, arena tasarımlarının göze güzel hitap edecek şekilde tasarlandığını söylemek mümkün.

Unreal Engine 4 motoru ile geliştirilen oyun, dinamik kamera açıları ile birlikte 2018 yılında PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için Steam üzerinden satışa sunulacak. Bakalım geliştiriciler Soul Calibur VI için bekledikleri ilgiyi bulabilecekler mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here