Ana sayfa İnternet Sosyal ağlar “tek el”de

Sosyal ağlar “tek el”de

0

Twitter, Facebook, Flickr, Digg, Vimeo gibi siteleri tek bir yerden yönetin

Sosyal ağ siteleri her geçen gün artarken bu sitelerin kullanıcıları da aynı oranda artıyor. Milyonlarca kişinin üye olduğu sosyal ağlar, video ve fotoğraf paylaşım siteleri yavaş yavaş günlük hayatın bir parçası haline geliyor denilebilir.

Birden çok sosyal ağ ve paylaşım sitesinde üyeliği bulunanlar bilgilerini güncellemek, son gelişmelere ve haberleri takip etmek için saatlerini harcar oldu.  Nsyght adlı ücretsiz site ise kullanıcıların sosyal ağ sitelerinde yollarını bulmasına yardımcı olmayı hedefleyen gerçek zamanlı bir sosyal veri toplama servisi sunuyor. Gelişmiş bir yapıya sahip olan Nysight yardımıyla, kullanıcısı olduğunuz sosyal ağları tek bir çatı altından takip edebiliyorsunuz.

Nsyght bağlantı çözümleme becerisi sayesinde birbirinden bağımsız platformlarda paylaşılan bağlantıları çözümleyebilerek, aynı olanları eşleştirebiliyor. Bu sayede kullanıcılar, hızla çoğalan bilgi kirliliğinin de önüne geçmiş oluyor.

4 kişilik bir ekibin geliştirdiği Nsyght ‘ın üç üyesinin Türk olması ise, dünya çapında ses getiren bu servisin bizim açımızdan avantajlı olması demek. çünkü ilk olarak İngilizce olan sitede artık Türkçe seçeneği de bulunuyor.

Sosyal ağlarınızı ve paylaşım sitelerinizi tek elden yönetmenize olanak tanıyan siteyi incelemek isteyenler web sayfasını buradan ziyaret edebilir

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here