Ana sayfa Yazılım Sophos ve Lenovo”dan işbirliği

Sophos ve Lenovo”dan işbirliği

0

Güvenlik ve veri korumada ortaklaşa adım

BT güvenliği ve veri koruma firması Sophos, Global bilgisayar üreticisi Lenovo’nun, Lenovo Think ürünlerinde Sophos güvenliği ve veri koruma teknolojilerini kullanarak, kanal ortağı yapısıyla çalışacaklarını duyurdu. Lenovo bu çalışmalarla birlikte, ürünlerinde Sophos’un tehdit koruma çözümünü de sunacak.

Sophos Başkan Yardımcısı ve Global Satış/Saha Operasyonları Direktörü Mike McGuinness açıklamasında “Biz, ileri tehditler ve daha sıkı düzenlemelerin artışıyla gizli veriyi güvenlik altına almak için Sophos’un proactive endpoint güvenliği çözümleri ile Lenovo’yla çalışmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.  Mike McGuinness böylece Lenovo müşterilerinin daha az yatırımla daha geniş korumadan yaralanacaklarını belirtti.

Lenovo Enterprise ürünler, Yazılımdan sorumlu ikinci Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Peter Schrady ise “Biz, Sophos ile müşterilerimize bilgisayar donanım ve yazılım güvenliğinde daha güçlü bir kombinasyon sağlamak için çalışıyoruz. Şimdi müşterilerimiz Sophos”un güvenlik teknolojilerini geniş bir menüden, yüklenmesi kolay, tehdit koruma araçları ile parmak izi okuyucu ve şifreli sabit diskler gibi bilgisayar donanım özelliklerini ve yönetmeyi seçebilecekler” dedi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here