Ana sayfa Yazılım Sophos”la 5 Yıldızlı Güvenlik

Sophos”la 5 Yıldızlı Güvenlik

0

Sophos’la verileriniz güvende
 

IT Güvenliği ve veri koruma firması Sophos, virüs, malware,spyware, veri kayıpları ve istenmeyen uygulamalara karşı koruma sunan ve aynı zamanda HIPS, firewall, encryption ve tek merkezden network erişim kontrolü sağlayan major urunu Sophos Endpoint Security and Data Protection”un SC Magazine’in Temmuz sayısında Tümleşik Tehdit Yönetimi Grubuna ait testinden 5 üzerinden 5 yıldız aldığını duyurdu. Sophos, içerik, kullanım kolaylığı, performans, dökümantasyon, destek ve yatırım değeri kategorilerinin tümünde mükemmel bir sonuç elde etti. SC Magazine yetkilileri Sophos Endpoint Security and Data Protection ürününün çok etkileyici koruma teknolojilerini bir arada sunarak bunun kullanıcılara kolaylıkla entegre edilebildigini belirtti.
 
 

Yetkililer ayrıca Sophos”un veri kaybını önlemede kullandıkları içerik kontrol listeleri ve kredi kartı, sosyal güvenlik ve diğer hassas bilgilerin içerisinde olduğu verilerin de bir dizi önceden tanımlanmış kurallarla kontrol altına alınmasından etkilendiklerini dile getirdiler. Bunun yanında Sophos Endpoint Security and Data Protection”un, Windows, Mac, Linux ve Unix gibi çok çeşitli işletim sistemleri aynı ölçüde destekliyor olması oldukça avantajlı bir konuma getiriyor.

 

 

 

Sophos Endpoint Security and Data Protection, anti-malware ve veri koruma işlevlerini tek ve tümleşik bir çözüm ile sağlamaktadır. Sophos client agent”i ayni anda hem antivirus ve antispyware koruması sağlarken, diğer yandan firewall, DLP içerik görüntüleme, sistemdeki diğer çıkarılabilir cihazların yönetimi ve izinsiz yazılımların girişini engellemeye yönelik tüm çözümleri tek başına sağlamaktadır. Entegre edilmiş NAC çözümü ile de birlikte verinizi korumaya yönelik tüm gerekli politikaları bünyesinde barındırarak, sizlere, verinizi korurken aynı zamanda zaman, maliyet ve kaynak konusunda tasarruf etme fırsatı sunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here