Ana sayfa Yazılım Sophos 9.5 yayınlandı

Sophos 9.5 yayınlandı

0

Veri güvenliğinizi en üst düzeyde tutun
 

Endpoint Security ürünü, tek bir ajan ile  anti-virüs ve antispyware, güvenlik duvarı, bilgi sızmasını önleme (DLP), çıkarılabilir depolama aygıtlarını (DVD-CD-USB disk vs)kontrol etme imkanı sunarken aynı zamanda izinsiz yazılımları tespit ve bloke ediyor. Sophos 9.5 tek bir lisans ile tüm Windows platformları (32 Bit – 64 Bit), Mac, Linux, UNIX ve diğer tüm işletim sistemlerinde koruma sağlıyabiliyor.

Yeni versiyonla gelen bazı özellikler ise şöyle:

Live protection (in-the-cloud): Gelen bir dosyayının zararlı olup olmadığı -antivirüs ajanı güncel olmasa bile- online olarak Sophos Cloud üzerinden kontrol edilerek dosyayı taramaya imkan veriyor. Bu sayede zero-day ataklarına karşı antivirüs yazılımınız update olmadığı zamanlarda bile güvende olabiliyorsunuz. Aynı zamanda süphelenilen dosya örnekleri cloud üzerinden Sophos”a analiz için gönderilebilir.

URL Filtering:
In the cloud teknolojisi ile zararlı kod, casus yazılım içeren milyonlarca web sitesine erişimi engelleyerek  kullanıcılara güvenli bir sörf deneyimi sunuyor. Kullanıcı ofis networkünde değilken de koruma sağlayarak güvenliği en üst düzeye çıkarıyor.

Sophos 9.5’in deneme sürümünü buradan indirebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here