Ana sayfa Haber Sony yeni Xperia”larını MWC 2015″te tanıttı

Sony yeni Xperia”larını MWC 2015″te tanıttı

0

 

İlk olarak Xperia M4 Aqua, orta segmentten tanıtıldı ve sekiz çekirdekli, 64 bit altyapı özellikleri var. Orta segment standartlarını her zaman zorlayan Xperia M4 Aqua‘nın adından da anlaşıldığı gibi suya ekstra dayanıklılık sözü veriyor.  Altyapı donanımlarında, Qualcomm Snapdragon 615, Android 5.0 işletim sistemi ve yeni batarya koruma yazılımları bulunuyor. Daha önce kapaklı olarak tasarlanan microUSB üniteleri bu sefer kapaksız, standart şekilde tasarlandı.

Sony Xperia akıllı telefon ailesi denince akla, hemen onun adı gelir; ilgi çekici kamera donanımı. 13 MP arka kameranın sahip olduğu 2.0 geniş diyafram açıklığı ve ISO 3200 değerleriyle birlikte Exmor RS mobil sensörü var. Karanlıkta iyi fotoğraflar için de Superior Auto Mode özelliği bulunuyor.

Sony’nin MWC 2015 planlarında belirttiğimiz gibi, Sony‘den kurumsal çalışmalara yönelik geliştirdiği Xperia Z4 Tablet modeli de tanıttı. Tablet, yeni aksesuarlarıyla birlikte hibrit surface kullanımlı. Ekran boyutu olarak 10.1″ ile geliyor, yazıda 13″lik bir ekranla geleceğini duyurmuştuk.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here