Ana sayfa Haber Sony Xperia Z4″ün global tanıtımı mayıs”ta

Sony Xperia Z4″ün global tanıtımı mayıs”ta

0

Akıllı telefon piyasasından çekileceği ciddi ciddi konuşulmaya başlanan Sony,  Xperia Z4′ünü dün akşam saatlerinde Japonya’daki lansman etkinliğinde tanıttı. Xperia Z4 ile ilgili detaylı tanıtım bilgileri, geçmişte paylaşılan Xperia Z4 özellikleriyle ilgili, pek değişiklik göstermese de, yayımlanan haberlerde cihazın Japonya’ya özel geliştirildiği söylense de, yine yanlış çeviriler yanlış anlaşılmalara sebep oldu. Aslında Xperia Z4 global olarak satışa sunulacak ancak Sony, ilk olarak Japonya’da satışa sunarak garanti satış hedefinde. Mayıs ayında Xperia Z4‘ün uluslar arası tanıtımı gerçekleştirilecek, ancak aynı gün aynı tarih değil de, daha önce de yapıldığı gibi farklı günlerde farklı ülkelerde lanse edilme ihtimali daha yüksek.

Mayıs ayı itibariyle, Sony Xperia Z4 avrupa’da ve diğer bölgelerde tanıtılmaya başlanacak. Bu bilgilere ek olarak, Xperia Z4‘ün en son ABD’de tanıtılacağı şimdiden belirlenmiş durumda. Muhtemelen de mayıs ayında çok geçmeden Türkiye’de Xperia Z4 tanıtılmış olacaktır.

Son olarak, Japonya’da tanıtılan Sony Xperia Z4, Japonya için geliştirilen bir kompakt model olduğu ile ilgili ciddi bilgiler var. “Asıl” Xperia Z4’ün mayıs’ta tanıtılacak olan modeli olacağı da gelen bilgiler arasında.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here