Ana sayfa Haber Sony Xperia Z4″ün fiyatları

Sony Xperia Z4″ün fiyatları

0

sony xperia z4 fiyatı

 

Sony, Xperia Z4‘lerle beraber akıllı telefon satışlarındaki stratejilerinde de değişikliğe gidecek. İlk olarak firmanın belirlediği, mobil cihazlardaki daralmaya bir parmak basalım. Sony Xperia akıllı telefon modellerinde daralmaya gidiyor. Bu konuda basına “üretim azalacak” gibi yansısa da Sony Xperia Z modellerine son hız devam edecek fakat diğer modeller ( M Aqua gibi modeller) artık sona eriyor. Yani Sony, Xperia Z4 itibariyle Z serisinden modellerini üretmeye devam edecek.

Sony Xperia Z4’ün fiyatları nasıl olacak? Ve nasıl fiyatlandırılacaklar?

Sony daha önce görülmemiş bir stratejiyle Sony Xperia Z4’leri piyasaya sunması bekleniyor. üreticiler bildiğiniz gibi genelde hafıza büyüklüğüne göre fiyatlandırma yaparlar. 16 GB giriş seviyesi ve 200 TL farkla da 32 GB modeli sunulur, fiyatlandırmalar kapasiteye göre yapılır. Sony burada farklı bir strateji uygulayarak, fiyatlandırmasını Xperia Z4’ün ekran çözünürlüğüne göre belirleyecek.

Dedikodulara göre Quad HD gibi model 1080 p modeliyle ayrı ayrı fiyatlandırılarak kullanıcılara sunulacak. Bundan sonra Sony Xperia Z4 modelleri hafızaya göre değil ekran çözünürlüklerine göre fiyatlandırılacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here