Ana sayfa Haber Sony Xperia Z2 Android Marshmallow güncellemesi tamamlandı

Sony Xperia Z2 Android Marshmallow güncellemesi tamamlandı

0

Sony Xperia Z2 Android Marshmallow güncellemesinin test süreci tamamlanmış olsa da kaynaklarımıza göre, sürümün gelişme ve geliştirme maratonu devam ediyor. Kaynaklarımıza göre Sony Xperia Z2 Android Marshmallow güncellemesinin test aşaması salı günü itibariyle noktalanacak, küçük bug’ları dışında ertelenmesine neden olacak veya problem yaratacak herhangi bir engel veya problem gözlenmedi. Fakat, Sony’nin mühendisleri ocak ayına kadar Sony Xperia Z2‘ler için yayımlanacak Android Marshmallow güncellemesini geliştirmeye devam edecekler, tüm Android Marshmallow sürümleri (Android 6.x ve versiyonları) tek nefeste tamamlanmış olacak. 

Sony, Xperia Android Marshmallow güncellemelerinde diğer üreticilerden ayrı olarak global seviyede Android Marshmallow güncellemelerini yayımlayacaklar. Tahminlere göre Xperia Z2 ve Xperia Z3 aileleri tek seferde güncellemelerini alacaklar, haftalık arayla diğer Xperia’lar için Android Marshmallow güncellemesi gündeme getirilecek. Xperia’larınızın güncellemeleriyle ilgili kritik tarih ocak ayı. Bu dönemden önce Android Marshmallow sürpriz olacaktır.

Android Marshmallow ile birlikte gelen parmak izi teknolojisi, Sony Xperia‘lara ne katacak henüz bilinmiyor. Nexus modelleriyle görüldü ki, Marshmallow’da yazılım destekli bir parmakizi teknolojisi var ve bu cihazlara ek güvenlik donanımı sağlayacak.

Sony Xperia Z2 Android Marshmallow ile ilgili gelişmeler kasım ayı itibariyle yenilenecektir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here