Ana sayfa Haber Sony Xperia Z serisine bir Android 5.1 güncellemesi daha

Sony Xperia Z serisine bir Android 5.1 güncellemesi daha

0

Sony, Z serisine güncelleme desteğine devam ediyor. Bu hafta Sony, Android 5.1.1 güncellemelerinde Stagefright problemiyle ilgili güncellemeler dağıtmaya başladı.Henüz keşfedilen sorun olmasına rağmen üreticiler her ay cihazlarına Android güncellemelerini dağıtarak Stagefright meselesini aşmaya çalışıyorlar. Bu sefer, Sony Xperia Z serisinden Xperia Z1, Z1 Compact ve Xperia Z Ultra modelleri Android 5.1.1 güncellemesini almaya başladılar. Sony Xperia Android 5.1.1 güncellemeleri an itibariyle başladı. MMS ile sorun çıkaran Stagefright, ilk olarak Samsung’un yayımladığı güncellemelerle çözülmeye çalışıldı şimdi de gerekli hamle Sony’den geldi. 

Sony Xperia Z1 Android 5.1.1 güncellemeleri, build 14.6A.0.368 ile geliyor, XperiaBlog’da da bu güncelleme haberi an itibariyle detaylı olarak anlatıldı.

Sony Xperia Z1 serisi Android 5.1.1 güncellemesinin detaylarında ise sessiz mod ile ilgili iyileştirmeler, alarm ve saat arayüzlerinde değişiklikler, takvim, alarm detayları gibi eklentiler, kamera odaklama iyileştirildi, yeni Xperia temaları, Wi-Fi ve Bluetooth’la ilgili daha detaylı seçenekleri içeriyor.

kaynak

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here