Ana sayfa Haber Sony Xperia XZ1 rakipsiz fiyatı ile Türkiye’de

Sony Xperia XZ1 rakipsiz fiyatı ile Türkiye’de

0

2017 yılının ilk aylarında IFA 2017″de duyurulan Xperia XZ1, nihayet Türkiye”de de raflara indi. Ekran tarafında 5.2 inç Full HD HDR özellikler barındıran cihaz, fiyatıyla da mevcut amiral gemisi modellere oranla oldukça cazip.

Telefonun iç aksamı Snapdragon 835 işlemci üzerinde çalışıyor. 4GB ön bellek, 64 GB depolama alanı bulunduran cihazın hafızası, microSD kart desteğiyle 256GB”a kadar yükseltilebiliyor.

Sony için artık gelenek haline gelen yüksek kamera teknolojisi, cihazın arka yüzünde bulunan 19MP”lik kamerasına yansıyor. 960FPS netlikte video kaydı yapabilen cihaz, bu özelliğiyle yavaş çekim modunda, mükemmel görüntülü kayıtlar oluşturmanıza olanak sağlıyor.

Selfie-severleri de göz önünde bulunduran Sony Xperia XZ1, ön yüze 13MP”lik devasa bir kamera yerleştirerek, onların da gönlünü almış.

Zengin yazılım içeriğinin beraberinde getirdiği avantajlar sayesinde 3 boyutlu görseller oluşturarak, 3D yazıcılardan çıktılarını alabiliyorsunuz.

Google”ın kendi telefonlarının haricinde ilk Android Oreo işletim sistemi barındıran Xperia-XZ1″in Türkiye fiyatı ise 2.999TL.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here