Ana sayfa Donanım Sony Xperia T2 Ultra Türkiye”de satışta!

Sony Xperia T2 Ultra Türkiye”de satışta!

0

Xperia Lounge uygulamasını kullanarak alabileceğiniz kod ile Xperia Privilege uygulaması üzerinden istediğiniz 3 adet filmi ücretsiz olarak indirip 6 inç“lik HD TRILUMINOS ekranda izleyebilirsiniz. Sony Xperia T2 Ultra“nın içinde Sony“nin dijital görüntüleme teknolojilerini ve Sony“nin akıllı sosyal kamera ekosistemini bir arada sunan, kendi sınıfının en iyisi 13 megapiksellik bir kamera yer alıyor. Akıllı sosyal kamera uygulamaları, geliştiricilerin hem işlevselliği artırmak hem de fotoğraf makinesinin rolünü yeniden tanımlamak için ek uygulamalar oluşturmalarına da olanak tanıyor. Telefonla birlikte gelen uygulamalar içinde şunlar yer alıyor:

 

 

Sony Xperia T2 Ultra Türkiye'de satışta!

 

 

· Portre Rötuş: Sony Xperia T2 Ultra ile makyaj efektleriyle yaratıcı selfie’ler çekebilirsiniz.

 

· Kolaj: Fotoğrafların format, model ve arka planlarını değiştirerek yaratıcı fotoğraf kolajları oluşturabilirsiniz.

 

· Background defocus: ön planda yer alan unsurları ayırıp, arka plandakileri flulaştırarak derinliğe sahip etkileyici fotoğraflar yaratabilirsiniz.

 

· Timeshift: İlki deklanşöre basmadan önce, diğeri de bastıktan sonra geçen iki saniye içinde 41 kare fotoğraf çekerek her defasında iyi kareyi yakalayabilirsiniz.

 

· Sweep Panorama: Deklanşöre basıp ve geniş açılı panoramalar yakalamak için telefonu belli bir yönde kaydırarak olağanüstü panoramaları kolayca çekebilirsiniz.

 

Büyük ve geniş ekranlarda yaşanan fazla pil tüketimi Sony Xperia T2 Ultra ile ortadan kalkıyor. Pil verimliliği yüksek işlemci ve güçlü 3000 mAh bataryayı, pil tasarrufu yapmak için kullanılmayan işlevleri otomatik olarak kapatan ve ihtiyaç duyduğunuz zaman yeniden açan benzersiz Batarya STAMINA modu ile bir araya getiren Sony teknolojisi hareket halindeyken de kullanıma hazır olmasını sağlıyor. Sony Xperia T2 Ultra“nın fiyatı ise 1.399 TL.

 

 

Sony Xperia T2 Ultra Türkiye'de satışta!

 

 

 

Sony Xperia T2 Ultra teknik özellikleri:

· TRILUMINOS ve Mobile BRAVIA Engine 2 ekran teknolojisinde 6″ HD ekran (720p)

· Cep telefonu için Exmor RS özelliğine sahip 13 MP fotoğraf makinesi

· Exmor R özelliğine sahip 1,1 Mp ön yüz kamerası

· Sony”nin NFC özelliğine sahip aksesuarlarından oluşan ekosistemine “tek dokunuşla” erişim

· 1GB RAM ve 8GB dahili hafıza (Micro SD kart ile 32GB”ye kadar artırılabilir) ile Snapdragon dört çekirdekli 1,4 GHz işlemci

· Batarya STAMINA Mod ile geniş 3000 mAh dahili batarya

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here