Ana sayfa Mobil Sony Xperia M Türkiye”de!

Sony Xperia M Türkiye”de!

0

Sony’nin en yeni modeli Xperia M, Sony”nin teknoloji ve tasarım uzmanlığını tek dokunuş fonksiyonlarıyla birleştiriyor

Sony, XperiaTM akıllı telefon ailesini genişletmeye devam ediyor. Sony”nin kolay bağlantı sağlayan inovatif tek dokunuşla bağlantı fonksiyonları ve çift sim kartlı model alternatifi ile XperiaTM M, Türkiye”de satışa sunuluyor.

XperiaTM M Sony”nin teknoloji ve tasarım uzmanlığını bir araya getiriyor. Tek dokunuşla paylaşım için NFC, etkileyici tasarım ve yüksek kalite görüntü için zengin 4 inçlik HD dokunmatik ekran, etkileyici fotoğraf ve videolar için 5 Megapiksellik HDR özellikli akıllı kamera ve pil ömrünü dört katına kadar arttıran Batarya Stamina Modu dâhil bir dizi teknolojiyi yeni bir segmentte sunuyor.
 

Tek dokunuşla paylaşım ile NFC teknolojisindeki bağlantı kabiliyetini gözler önüne seren XperiaTM M fotoğraflarınızı telefondan telefona paylaşmanızı, en sevdiğiniz müziği hoporlere aktararak dinlemenizi ve istediğiniz filmi daha büyük bir ekrana yansıtıp izlemenizi sağlıyor. XperiaTM M kullanıcıları, Sony”nin kablosuz stereo kulaklığı (SBH20), NFC hoporlörü ve NFC özelliğini destekleyen Bravia TV”ler gibi birçok cihaz üzerinden kolayca ve anında tek bir dokunuşla paylaşımın keyfini çıkarmalarını sağlıyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here