Ana sayfa Mobil Sony Xperia’lar ödüllendirildi

Sony Xperia’lar ödüllendirildi

0

Xperia akıllı telefon serisinden Xperia Active, Xperia Ray ve Xperia Mini Pro modern, kullanışlı ve ergonomik tasarımlarıyla 2012 iF ürün tasarım ödüllerini topladı…

Xperia active, Xperia ray ve Xperia mini pro akıllı telefonlar kullanıcı deneyimini zenginleştiren estetik ve modern tasarımlarıyla 2012 iF ürün tasarım ödüllerini topladı. Xperia akıllı telefonlar tasarım kalitesi, işçilik, malzeme seçimi, çevreye zarar vermeyen materyaller, dayanıklı ve pratik ürünler kategorilerinde 3 ayrı 2012 iF ürün tasarım ödülüne layık görüldü. 2012″ye geçen yıl olduğu gibi ödüllü bir başlangıç yapan Xperia serisi toza, suya, kire ve darbelere dayanıklı olması için özel tasarlanan Xperia active ile en büyük başarıyı yakalayarak 2012 iF gold ödülünü kazandı. 2012 iF ödül töreni Münih”te düzenlendi.
 
Sony Ericsson Kreatif ürün Tasarımı Direktörü Jeanna Kimbré, “Xperia active akıllı telefon ile hayatı hızlı yaşayan kullanıcılarımıza hem dış tasarım hem de iç tasarımda en estetik, dayanıklı ve kullanışlı bir model sunmaya odaklandık. İnovasyonda ürün tasarımına büyük önem veriyoruz ve 2012 portföyümüzde her biri hafızalarda kalıcı izler bırakacak olan yeni modellerimizle bu yıl daha büyük bir başarı yakalayacağız” dedi.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here