Ana sayfa Donanım Sony Walkman E380 ile kesintisiz müzik keyfi

Sony Walkman E380 ile kesintisiz müzik keyfi

0

Sony, 30 saate varan pil ömrüne sahip yeni video MP3 çaları Walkman NWZ-E380″i müzikseverlerin beğenisine sundu

Müzik keyfini kesintisiz yaşamak isteyenlere hitap eden Sony Walkman E380 ile sevdiğiniz şarkıları daha uzun süre dinlemeye devam edeceksiniz.

Cebinize veya çantanıza rahatlıkla sığabilen Walkman E380, son derece cömert pil ömrü ve Sony”den bekleyeceğiniz güçlü, ipek gibi yumuşak sesi ile daima eğlenmeniz için tasarlandı.

Sony”nin yeni video MP3 çaları Walkman E380, müzik koleksiyonunuzu en iyi haliyle size sunuyor. Zevkleriniz nasıl olursa olsun, Sony”den Net Ses teknolojileri, güçlü bas, billur gibi tizler ve stereo kanalları arasında azaltılan sızıntılar ile zengin detaylara sahip sesleri güvence altına alıyor.

Walkman E380″e müzik koleksiyonunuzu aktarmak da çok kolay. Tek yapmanız gereken, Windows Explorer veya iTunes kütüphanenizden şarkıları, fotoğrafları, videoları, podcastları ve şarkı listelerini aktarmak (sadece DRM olmayan içerik).

Renkli, kompakt Walkman E380, genç müzikseverler ve öğrencileri efsanevi Walkman sesi ile tanıştırıyor. Tatminkar, hiçbir bozulmanın olmadığı alt ses yelpazesi için Clear Bass ve sol/sağ kanalları net şekilde birbirinden ayrı tutan Clear Stereo ile müzik koleksiyonunuzdan en iyi performansı almayı sağlıyor.

Net, parlak LCD ekran üzerinde fotoğraf ve videoları görüntüleyebiliyor veya FM radyo istasyonlarını dinleyebiliyor. Tek bir şarjla 30 saate varan müzik oynatabilme özelliği ile Sony Walkman E380, uzun yolculuklarda eğlenmenizi sağlamak için yeterli pil ömrü de sunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here