Ana sayfa Donanım Sony Vaio VPCEA2S1E teknoloji raflarında

Sony Vaio VPCEA2S1E teknoloji raflarında

0

Estetik yargıların canlı bir örneği

Sony görsel tasarım anlamında teknoloji sektörünün belki de zirvesindeki üretici konumunda. Cesur ve sürekli gelişen çok boyutlu tasarımlarıyla Sony VAIO dizüstü bilgisayarlar “segment sorunu” yaratan bir konumda bulunma özelliği taşıyorlar. Bulunduğu katmanın her zaman bir üstünde yer alacak nitelikler sunan bir seri VPCE ve bu serinin hızlı ve güçlü dizüstü bilgisayar tanımına çok yatkın bir modeli: VPCEA2S1E.
Sony Vaio VPCEA2S1E

Intel Core i3 2,26GHz işlemci, 500 GB sabit disk ve yüksek çözünürlüklü VAIO Ekrana sahip tam bir stil ikonu. 2 çekirdekli işlemcinin L2/L3 ön belleği 3MB. İşlemci chipseti HM55 Express ve 64 bit Windows 7 Home Premium işletim sistemiyle aslında standartların ortalamasında yer alan bir görünüm sergiliyor. öne çıkan yanıysa üst düzey tasarımı. Tuş takımı, kısayol yapılandırması, renk tasarımı ve ses çıkış yapısı mükemmele neredeyse bir adım uzaklıkta. LED arka ışıklı VAIO ekran 14 inç boyutunda ve 1920 x 1200 gibi HD ölçeğinin biraz ileri safhasında yer alan bir çözünürlüğe ulaşım sağlıyor. Ekran ve klavye uyumu üst düzey estetik duyuları canlandırıyor. Son derece ferah bir tuş takımına sahip olan VPCEA2S!E, rahat bir çalışma için düşünülmüş bir stile sahip. Tuşların hassasiyeti ve pürüzsüz sonuçları inanılmaz boyutlarda. Klavyede kullanılan turuncu ve mavi renkli yazılar estetik boyutu biraz daha artırıyor. Asist, Web, VAIO butonları fonksiyonel ve size birçok zamansal kazanım sağlıyor.
4 GB DDR3 SDRAM maksimum 8 GB destekli ve 1066 MhZ hız verisine sahip. 512 MB ATI Mobility Radeon HD 5145 Grafik Kartı güncel oyun ve programların rahat bir performansla birlikte çalışmasını sağlıyor. Multimedya açısından kart yapıları çok iyi sonuçlar veriyor. Serial ATA sabit disk 500 GB kapasitesiyle geniş bir depolama alanı sağlıyor. 5400 Rpm dönüş hızıyla sabit disk hızlı bir biçimde işliyor.

 

 

640 x 480 çözünürlükte Motion Eye Web Cam, 4 USB bağlantı noktası, 1 M.S. Pro kart yuvası, 1 SD kart yuvası, 1″er mikrofon, kulaklık jakı, 1 Express Card Yuvası ve 1 HDMI çıkışına sahip.

Ayrıca birçok multimedia uygulaması, fotoğraf-video işleme yardımcıları, ofis uygulaması ve güvenlik uygulamasına sahip olan VPCEA2S1E”de bu uygulamaların bazıları şunlar: VAIO Media Plus Media Gallery Internet Explorer 8, Windows Live Temel Parçalar Paketi, Adobe Reader 9, Microsoft Office Starter 2010VAIO Care, Google Chrome Tarayıcı, PMB VAIO Edition McAfee (60 günlük ücretsiz virüs güncellemesi), Norton Online Back Up Deneme Sürümü, VAIO Transfer Support, VAIO Update, VAIO Smart network, VAIO Gate. 39 Wh (11.1 V / 3500 mAh) Lityum-iyon pil 3 saat süreyle kullanım imkanı sağlıyor. VPCEA2S1E”nin pille olan ağırlığı 2.35 Kg.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here