Ana sayfa Haber Sony, ürünlerini su altında tanıtıyor

Sony, ürünlerini su altında tanıtıyor

0

Dünyanın ilk su altı teknoloji mağazası Sony tarafından dubai”de açıldı.

Sony Mobile, Xperia Aquatech mağazası ile  suya dayanıklı akıllı telefonları getiren ilk marka olarak dünyanın ilk su altı mağazasını Dubai World Islands”da açtı.
 
Xperia Aquatech, okyanusun 3 metre derinliğinde yer alan ve dünyanın ilk sualtı teknoloji mağazası oması bakımından ziyaretçilerine benzersiz bir deneyim yaşatıyor. 

Sony Xperia“nın tüm suya dayanıklı akıllı telefon ve tabletlerinin satışa sunulduğu Xperia Aquatech fütüristik tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Dubai’de Lübnan adasında bulunan Xperia Aquatech“i, ziyaretçiler mini bir dalış dersi alarak balık adam kıyafetleri ile dalarak gezebiliyorlar. Suyun altında sergilenen suya dayanıklı Sony ürünlerini deneyimleyebiliyorlar. 

Xperia Aquatech“in açılışında konuşan Sony Mobile Ortadoğu ve Afrika Pazarlama Direktörü Spyros Gousetis, “Dünyada pek çok ilki gerçekleştiren Sony Mobile, dünyanın ilk sualtı teknoloji mağazası Xperia Aquatech ile bir ilke daha imza attı. Xperia Aquatech”te, Sony”nin akıllı cihazlarında yer alan öncü suya dayanıklılık teknolojisi Sony hayranları için unutulmayacak bir deneyimle sunuluyor” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here