Ana sayfa Donanım Sony-Tekken: Project Morpheus

Sony-Tekken: Project Morpheus

0

Geçtiğimiz günlerde Sony‘nin 2015 yılı planları hakkında yaptığımız haberde, firmanın  PlayStation platformu için sanal gerçeklik girişimi içerisinde olacağını yazmıştık. Firma bu konudaki girişimlerini ortak adımlarla sürdürebileceği ortağını buldu; Tekken ekibi. Sony Computer Entertainment departmanı ile Tekken geliştiricileri otaklaşa bir sanal gerçeklik donanımı konusunda çalışmalara başladılar. Yazılımının çoğunun Tekken ekibi tarafından hazırlanacak ve donanım hazır olduğu kadarı ile bı yıl düzenlenecek olan Tokyo Oyun Fuarı’nda tanıtılacak. Tekken ekibinin özel olarak hazırladığı oyun ve PlayStation 4 harmanlanarak oyun severlere sunulacak.

Proje hem Tekken ekibi tarafından hem de Sony ekibi tarafından gizlilikle  yürütülüyor ve bu konuda sızıntı olmaması konusunda dikkat ediyorlar. Ancak, Tokyo’daki oyun fuarı sırasında oyun severler projenin demosuna göz atabilecekler.

Sony, bugün saat 15:00 itibari ile proje ile ilgili bir tanıtım videosu yayınladı. Tokto’daki etkinlikle duyurulan proje, video ile birlikte “kısmen” tanıtılıyor. 

 

 

Tanıtım videosunda 56.dk’dan itibaren ulaşabilirsiniz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here