Ana sayfa Mobil Sony tablet S görücüye çıktı!

Sony tablet S görücüye çıktı!

0

Sony, bugün Santral İstanbul’da gerçekleştirdiği mini etkinlikle Tablet S’i tanıttı

Taşınabilir ve pratik kullanıma uygun olarak tasarlanan Sony Tablet S ve P modelleri, üstün bir multimedya eğlence deneyimi için hızlı ve mükemmel performans sunmanın yanı sıra müzik, oyun ve kitap dünyası ile bağlantıya kadar geniş bir uygulama ve servis yelpazesine de sahip. İçeriği kolayca paylaşmak ve ev eğlencesi cihazlarını kontrol etmek için kablosuz bağlantı sunan her iki model de “ilk PlayStation Sertifikalı tablet” olma unvanını taşıyor. Ev içi kullanıma uygun olan Sony Tablet S 1 Ekim”de Türkiye pazarında satışa sunuluyor.
sony s tablet

Sony Tablet S 16GB-WiFi modelinin 1150-1200 lira civarında olması bekleniyor.
 

Tabletin özelliklerine de değinecek olursak; 9.4 inç IPS ekrana sahip Tablet S’de ayrıca aydınlık ortamlarda daha az yansıma için TruBlack LCD teknolojisini kullanıyor. 1280x720p çözünürlüğündeki cihaza, Nvidia’nın 1GHz hızında çalışan Tegra 2 işlemcisi ve 1GB DDR2 ram güç veriyor.
 

5 megapiksel kamerasının 720p video kaydedebildiği Tablet S’de, VGA çözünürlüğünde ön kamera bulunuyor.
 

Play Station Sertifikalı ilk tablet olan Sony Tablet S, Play Station 1 oyunlarının sorunsuzca oynatabiliyor.
 

Ayrıca Xloud ses teknolojisi gibi bir sürü değişik yenilikle sunulan cihazın en büyük özelliği ise çapraz cihaz bağlantısı.

Kişisel fotoğraflar ve video içeriği, Sony Tablet’teki bir düğmeye dokunularak DLNA uyumlu TV’ler ve diğer cihazlarda da izlenebiliyor. Müzik, Sony Tablet’te kablosuz hoparlörlerle de dinlenebiliyor.
 

Sony Tablet S kızıl ötesi teknolojisine de sahip ve TV, Blu-ray Disc çalar ve ev sineması seti gibi bir çok ev cihazını uzaktan kumanda etmek için de kullanılabiliyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here