Ana sayfa Haber Sony sinema sektörüne yönelik ve medya sektörüne yönelik yeni sistemlerini IBC”de tanıtacak

Sony sinema sektörüne yönelik ve medya sektörüne yönelik yeni sistemlerini IBC”de tanıtacak

0

Sony yayıncılara ilham vermek üzere bu yıl IBC 2016‘ya geri dönüyor. Müşterilerle iş birliği içinde medya sektörünü dönüştürmek için Sony, süregelen iç görüsünü, sektöre etkisini ve kanıtlanmış teknolojilerini sergileyecek. ‘Beyond Definition’ vizyonu ile mirasını daha da ileri taşıyan Sony, yayıncılığın her alanında farklı kuruluşları nasıl desteklediğini ve böylece bu kuruluşların medya prodüksiyonuna yönelik yaklaşımlarını yeniden hayal etmelerine nasıl yardımcı olduğunu gösterecek. Sony özellikle görüntü, IP ve iş akışı alanlarındaki yenilikler aracılığıyla seyircilerin medya kreatörleri ve oluşturdukları içerik ile yeni biçimlerde nasıl ilişkiye geçebildiğini araştıracak.

Benzerlerinin Sony”yi bu alana çekmesiyle beraber, ürünler, sistemler ve çözümler sahneye çıkarılacak, yeni teknoloji standartları tartışılarak medya kuruluşları için yeni yöntemlerle çalışmanın zemini hazırlanacak. Sony yeni çalışma biçimlerini başarıyla benimsemiş müşterilerden örnekler verecek ve Avrupa’daki seyircilere yeni HDC-4800 sistem kamerasını ilk kez tanıtacak. Ana odaklardan biri de Sony’nin ortakları ve rakipleriyle birlikte sürdürdüğü çalışmalar sonucunda modern yayıncılığın ‘gerçek dünyasına’ uygun pratik meselelere hitap edecek çözümleri nasıl sunduğu olacak. Bu süreç sırasında, birlikte çalışabilirlik, miras alınan değer ve güvenilir çalışma zamanı üzerinden teknolojik atılımların nasıl sağladığının üzerinde durulacak.

Sony 9-13 Eylül tarihleri arasında Amsterdam RAI Kongre Merkezi’ndeki Elicium Hall’da satın almadan prodüksiyona ve arşivlemeye kadar ekosisteminin tamamını sergileyecek.

Sony sergisi RAI Amsterdam, Elicium Hall’da olacak. Sony basın toplantısı 9 Eylül Cuma günü saat 09:00’da (CET) düzenlenecek ve canlı olarak yayınlanacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here