Ana sayfa Mobil Sony S özel hediyelerle ön satışta!

Sony S özel hediyelerle ön satışta!

0

Sony, tüm Sony yeniliklerini birleştiren ve 1 Ekim itibariyle tüm Türkiye”de satışa sunulacak olan Sony Tablet S için çok özel bir ön satış kampanyası hazırladı

Sony Tablet S, 30 Eylül Cuma, saatler gece yarısını gösterdiğinde, Kanyon Sony Center”da meraklılarıyla buluşacak. ön satışa özel kampanya kapsamında Sony Tablet S”ye herkesten önce sahip olmak isteyenlere, sadece bugüne özel olarak Sony tablet kılıfı, Sony kulaklık ve
8GB”lık SD Kart hediye edilecek.
 
sony s
Sony, ağ eğlence deneyiminde yeni bir dünya yaratmak amacıyla, mükemmel bir kullanılabilirlik ile eşsiz donanım, içerik ve ağ servislerini birleştirerek tasarladığı Android destekli Sony Tablet S modelini, çok özel bir ön satış kampanyası kapsamında meraklılarıyla buluşturuyor. 30 Eylül Cuma gece yarısında, Kanyon Sony Center”a gelenler, 23.8cm”lik (9.4″) dokunmatik ekranda zengin medya eğlencesi sunmak üzere tasarlanan Sony Tablet S”ye, sadece bir günlük ön satış kampanyasına özel olarak verilen hediyelerle sahip oluyor. Hediyeler arasında Sony tablet kılıfı, Sony kulaklık ve 8GB”lık SD Kart yer alıyor. İçindeki güçlü NVIDIA Tegra 2 mobil işlemci ile Sony Tablet S, büyük ve yüksek çözünürlüklü bir ekranda web ile birlikte sevdiğiniz içeriklerin ve uygulamaların keyfini çıkarmanıza izin veriyor. 600 gr”ın altındaki ağırlığı (W-Fi sürümü) ile eşsiz asimetrik tasarımı saatlerce rahat bir şekilde kullanım sağlıyor. Tablet S”nin bir de Wi-Fi/3G sürümü bulunuyor. Bu model de, Kasım 2011 itibariyle hazır olacak.

 

 

En uygun şekilde tasarlanmış donanım ve yazılım
Sony Tablet S, portre veya manzara modunda uzun süre kolaylıkla tutulmasına izin veren yeni ve eşsiz bir asimetrik tasarıma sahip. Eşsiz yapısı cihazın ağırlığını avucunuzda taşımanıza olanak tanıyor. Böylece bir kitap veya dergi okurken daha hafif hissetmenizi ve daha rahat olmanızı sağlıyor. Düz bir yüzeye yerleştirildiğinde ekran hafif eğik duruyor, böylece görülebilirliği artıyor ve daha rahat yazılabiliyor. Opsiyonel aksesuar olarak bulunan özel stand, Sony Tablet S”i dijital bir fotoğraf çerçevesine veya dijital saate dönüştürüyor.
 

Aynı anda farklı işlemler yapılabiliyor
Sony Tablet, Sony”nin TruBlack™ teknolojisine sahip. TruBlack panel, LCD ve ekran arasında ışık kırılmasını kontrol ederek daha canlı renkler, daha koyu siyahlar ve canlı bir resim sağlıyor. Hem kapalı alanda hem de açık havada yüksek kontrastlı ekran için güneş ışığı veya floresan ışığının yansımasını ve parlamasını da azaltıyor.
 

sony s

Hızlı ve kesintisiz bir deneyim
Sony”nin eşsiz Quick View ve Quick Touch teknolojileri, son derece pratik bir kullanıcı arayüzünün yanı sıra web”de daha hızlı dolaşmaya, hızlı yanıtlar veren ve oldukça akıcı bir dokunmatik ekrana imkan tanıyor. Sanal klavyenin büyük tuşları, elinizdeki işe göre otomatik olarak ayarlanırken, ekran alanının tüm avantajını kullanıyor. örneğin şifre girerken sayısal tuş takımı açılırken, kelimelerin otomatik olarak tamamlanması e-mail ve metin yazımlarını hızlandırıyor.
 

Geniş uygulama yelpazesi
Sony Tablet S video, müzik, oyunlar, e-kitaplar ve diğer araçların keyfini çıkarmanıza izin vermek için bir dizi uygulama kurulu olarak geliyor. Her iki model de GoogleTM mobil servisleri ve uygulamalarına hızlı erişim sağlıyor, bunların arasında 3D haritalar ve Google Voice Search ile kolay web araması da yer alıyor. “Favoriler” ikonuna dokunarak video, müzik, oyunlar ve diğer içeriklere doğrudan ulaşılabiliyor.
 

Android Market yoluyla indirilebilen büyük bir uygulama yelpazesi de bulunuyor. Bunların içinde her iki cihaz içinde uygunlaştırılan uygulamaların sayısı gittikçe artıyor.
 

Sony”nin ön yüklemeli gelen uygulamaları:
• Sosyal Besleme Okuyucusu (Social Feed Reader): Facebook, Twitter ve RSS”yi kolay ve kullanışlı bir şekilde izlemek için tek bir besleme şeklinde birleştiriyor.
• Müzik çalar: Müzik kütüphanenizde dolaşmanıza, SensMe kanalları ile dinamik olarak temalı çalma listeleri oluşturmanıza, kapak sanatı ve görsellerini izlemenize ve ilişkili online içerikleri almanıza izin veriyor. Müzik setiniz gibi başka ağa bağlı DLNA cihazları ile eğlenmek için, Sony Tablet”te müziği kablosuz olarak çaldırmak amacıyla sadece ekrandaki bir ikona dokunmanız yeterli.
• Video çalar: Geniş bir video modu yelpazesi ile video içeriklerinde dolaşmanıza ve onları oynatmanıza, sahneleri aramanıza ve videoları BRAVIA TV gibi diğer ağa bağlı DLNA cihazlarında izlemenize imkan tanıyor.

çapraz cihaz bağlantısı
Sony Tablet, ev eğlencesi cihazlarını kontrol etmenize ve içerikleri arkadaşlarınızla ve ailenizle kablosuz olarak paylaşmanıza izin veriyor. Kişisel fotoğraflar ve video içeriği, Sony Tablet”teki bir düğmeye dokunularak DLNA uyumlu TV”ler ve diğer cihazlarda da izlenebiliyor. Müzik, Sony Tablet”te kablosuz hoparlörlerle de dinlenebiliyor.

Sony Tablet S kızıl ötesi teknolojisine de sahip ve TV, Blu-ray Disc çalar ve ev sineması seti gibi bir çok ev cihazını uzaktan kumanda etmek için de kullanılabiliyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here