Ana sayfa Oyun Sony PlayStation Plus”tan ücretsiz iki oyun! Haziran”da hangi oyunlar bedava?

Sony PlayStation Plus”tan ücretsiz iki oyun! Haziran”da hangi oyunlar bedava?

0

Konsol oyunlarının devi PlayStation“dan Plus abonelerine özel ayrıcalık geldi. Popüler oyunlardan olan Killing Floor 2 ve Life is Strange oyunları bugünden itibaren geçerli olarak tamamen ücretsiz oldu.

PlayStation aboneleri her ay ücretli oyunların Sony“nin duyurduğu bir kısmını ücretsiz olarak alabiliyor. Sony”nin Haziran ayı sürprizi ise Life is Strange ve Killing Floor 2 oldu. PlayStation Plus”ta aktif üyeliği bulunanlar bu iki oyun için herhangi bir ücret ödemeyecek ancak abonelik bitiminde oyunu tekrar indirmek isterseniz ücret ödemek zorundasınız.

 

Sony”nin Haziran ayında PlayStation üyelerine ücretsiz olarak sunduğu oyunların konuları ise şöyle;

Killing Floor 2

Horzine Biotech’in başarısız deneylerinin dünyanın başına sardığı kıyametten temizlemek bu oyunda sizin göreviniz! Medeniyetin sonunu getirmek üzere olan deneysel yaratıklara karşı ateşli silahlar, el yapımı patlayıcılar ve yine profesyonel olmayan yakın dövüş silahlarından başka yardımcınız da yok üstelik…

Life is Strange

Yıllar sonra doğduğu kasabaya dönen Fotoğrafçılık öğrencisi Max zamanı geriye alarak eski dostu Chloe”nin hayatını kurtarır ve yeteneğini keşfeder. Geleceğe dair karanlık görüntüler gören Max geçmişi değiştirmenin gelecekteki sorumluluğunu almayı öğrenecek.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here