Ana sayfa Donanım Sony, online dünyayı evinize getiriyor

Sony, online dünyayı evinize getiriyor

0

Sony herhangi bir TV”yi Internet TV”ye dönüştüren yeni ürünü Sony SMP-N200 Network Media Player”ı tanıttı
 

Film, müzik ve fotoğraf gibi multimedya içeriği HD kalitesinde 3 boyutlu olarak sunan Sony SMP-N200 Network Media Player USB ve Wi-Fi bağlantısı ile diğer cihazlardaki içeriği de oynatabiliyor.

Sony kanepenizin rahatlığı ile web”i keşfedebileceğiniz yeni medya oynatıcısı SMP-N200 Network Media Player”ı tanıttı. On-demand ve online filmlerle HD ve 3D olarak yeni bir eğlence deneyimi vaat eden SMP-N200 Network Media Player ile TV ekranının tüm alanında fotoğraflar ve videolar izlenebiliyor. SMP-N200 Network Media Player güçlü teknik özellikleriyle herhangi bir TV”yi Internet TV”ye dönüştürürken, yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.

İnternet entegrasyonu ile güçlendirilmiş SMP-N200 Network Media Player TV”nizi ve gözlerinizi web”in en iyilerine açmanızı sağlıyor. Kaçırdığınız TV programlarını yakalayan ürün, web tarayıcı kullanarak favori web sitelerinizi ziyaret etmenize de olanak sağlıyor. İzlediğiniz TV programı ya da filmleri Facebook ve Twitter”da anında paylaşabileceğiniz SMP-N200 Network Media Player, uyumlu cihazlarda 3D içeriği görüntüleme desteği de sunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here