Ana sayfa Donanım Sony NWZ-W252

Sony NWZ-W252

0

Hareketli yaşayanlar ve tamamen kablosuz bir dinleme keyfi isteyenler için
 

Müzik dinlerken cebe sokuşturulmuş MP3 çalarlar ve kulağa ulaşmak için üzerinizden sarkan kablolara karşı bir duruşa ne dersiniz! Sony”nin yeni MP3 player modeli: NWZ-W252 ile müziğinizi yanınızda taşırken gerekli teknolojiyi kulağınıza giyiyorsunuz. 2GB kapasiteli bir farklı bir MP3 çalar. Kullanımı eğlenceli ve taşıması kolay. Ekran bulunmuyor. Zaten kulaklarınızın içinde duran bir MP3 player ile karşı karşıyayız. Kulağınıza basit bir elastikten plastik mekanizmayla sabitleyip müziğinizi dinlemeye başlıyorsunuz. Ancak elastikiyet yerine daha sert malzeme olsaydı kulakta stabil duruş daha iyi olabilirdi. 12 saatlik pil ömrüyle ve 35 gramlık ağırlığıyla seyahatlerde, dolaşırken veya spor yaparken ideal.
 
sony mp3 oynatıcı
 
Sony”nin geliştirdiği Zappin şarkı arama modu, MP3 Player”in kullanımına artı değer katıyor. MP3 çalardaki bir butonla aktif edilen Zappin teknolojisinin özü kısaca en sevdiğiniz şarkıları bulmak için şarkının ilk birkaç saniyesini dinlemeniz üzerine kurulu. Cihazda ses açma-kapama, on-off, şarkı ileri-geri sarma ve atlama kontrolleri bulunuyor. Net ve yüksek kaliteli ses performansı sunan 13,5 mm kulaklıklar; bilgisayardan şarj edilerek 12 saatlik pil ömrü sunuyor. MP3, AAC ve WMA (DRM) gibi en yaygın ses dosyası formatlarını destekliyor.

 

Windows Media Player 11, iTunes veya Windows Explorer’dan ses dosyalarınızı cihaza sürükleyip bırakarak aktarabilirsiniz. FM Radyo özelliği bulunmayan cihazın kutu içeriğinde taşıma kılıfı yer alıyor.
www.sony.com.tr
 
sony nwz-w252
 
Fiyat: 130TL
Puan: 4 yıldız 84 puan

Artıları:
+Kablosuz kullanım
+Uzun pil ömrü
+Hafif

Eksileri:
– Kulakta duruşu daha iyi olabilirdi

Etkileyici nokta: Kulağınıza basit bir plastik mekanizmayla sabitleyip müziğinizi dinlemeye başlıyorsunuz.

Neden satın almalıyım?: 12 saatlik pil ömrünün yanı sıra kullanımı eğlenceli ve taşıması kolay.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here