Ana sayfa Haber Sony’nin yeniliklerine 4 “ En İyi” ödülü

Sony’nin yeniliklerine 4 “ En İyi” ödülü

0

Sony, 2011-2012 EISA (Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği) tam dört farklı kategoride yılın en iyi ürün ödüllerine layık görüldü

Sony BRAVIA KDL-55HX920, Avrupa”da Yılın LCD Televizyonu seçilirken, Avrupa”da Yılın Blu-ray Oynatıcısı ödülü Sony BDP-S780″e verildi. Avrupa”da Yılın Aile Video Kamerası Handycam HDR-PJ10E olurken, Sony Cyber-shot DSC-HX9V dijital fotoğraf makinesi de Avrupa”da Yılın Kompakt Fotoğraf Makinesi ödülünü aldı. 19 Avrupa ülkesinden 50 özel ses, video, fotoğraf ve mobil elektronik dergisinin oluşturduğu özgün bir birlik olan EISA, her yıl düzenleniyor. ödül kazananlar, gazeteciler ve bağımsız teknik uzmanlardan oluşan bir jüri heyetinin yaptığı değerlendirme sonucunda belirleniyor. 2011-2012 EISA ödülleri, bu yıl, 2 Eylül”de düzenlenecek bir törenle birliğin üyeleri tarafından sahiplerine verilecek.
 

Sony BRAVIA KDL-55HX920, Avrupa”da yılın LCD Televizyonu: Sinematik performans ile İnternet yetenekleri arasında bir denge kuran Sony BRAVIA KDL-55HX920 modeli, istediğinizi, istediğiniz zaman izlemenizi daha da kolaylaştırıyor. Aralarında dramatik kontrast için Intelligent Peak LED ve pürüzsüz, akıcı aksiyon için Motionflow XR 800″ün de bulunduğu birçok akıllı özellikle donatılan bu LCD televizyon, X-Reality PRO işlemcisi sayesinde yüksek kaliteli 2D ve 3D izleme deneyimi sunuyor. Tüm bu ayrıcalıklı özellikleri ile Sony BRAVIA KDL-55HX920, EISA tarafından Avrupa”da Yılın En İyi LCD Televizyonu ödülü”ne layık görüldü.

 

 

Sony BDP-S780: Avrupa”da yılın Blu-ray Oynatıcısı: EISA tarafından Avrupa”da Yılın En İyi Blu-ray Oynatıcısı seçilen Sony Blu-ray BDP-S780, Advanced IP Content Noise Reduction Pro teknolojisi, canlı, keskin internet içeriği sunuyor. Super Bit Mapping ise internette dolaşıp, oynatıcınızı Media Remote uygulaması ile yönetirken, kayda değer ölçüde temiz, canlı ve gerçeğinden farksız görüntüler sağlıyor. Bunun yanında Skype ile görüntülü görüşme sayesinde, oturma odasının rahatlığında ve TV ekranı genişliğinde iletişim olanağı sağlayan uygulama dikkat çekiyor.
Sony Handycam HDR-PJ10E: Avrupa”da yılın Aile Video Kamerası: Dahili projektörü ile Sony Handycam HDR-PJ10E çok iyi bir yeniden oynatım deneyimi sunuyor. Cihaz, video ve görüntülerin her yerde, her zaman duvarlara veya diğer düz yüzeylere yansıtılmasına imkân veriyor. Sony Handycam HDR-PJ10E, EISA tarafından verilen Avrupa”da Yılın En İyi Aile Video Kamerası ödülü”nü ayrıcalıklı özellikleri sayesinde hak ediyor.

 

 

 

Cyber-shot DSC-HX9V: Avrupa”da yılın Kompakt Fotoğraf Makinesi: Daha küçük ve hafif olan Sony Cyber-shot HX9V dijital fotoğraf makinesi Exmor R™ CMOS Sensörü, Full HD video çekim, Akıllı Panoramik çekim, 3D çekim opsiyonları seçeneği, Arka plan Flulaştırma ve GPS/Pusula fonksiyonunun da aralarında bulunduğu ileri teknolojiye sahip yeniliklerle yüklü. EISA, kompakt tasarımı ile profesyonel görüntü kalitesini her düzeydeki fotoğraf meraklısına sunabilen Sony Cyber-shot HX9V dijital fotoğraf makinesini de Avrupa”da Yılın En İyi Kompakt Fotoğraf Makinesi seçti.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here