Ana sayfa Haber Sony”nin CES 2015″teki Android Wear”ları

Sony”nin CES 2015″teki Android Wear”ları

0

Sony Mobile departmanı, Sony SmartWatch 3′ü ve sağlık yazılımı olan Lifelog uygulamasına eklenen yeni özellikleri ve partnerleri tanıttı. Günümüz akıllı saatlerine oranla daha fazla ve daha hassas sensörleri ile dikkat çekerken, giyilebilir ürünlerdeki konseptleri de dikkat çekti. 

Sony’nin sağlık yazılımı Lifelog’da epeyce yenilik görülüyor, bunlardan biri artık tarayıcılar ile uygulamaya erişebilecek olmamız. Lifelog.sonymobile.com üzerinden mobil uygulama bulunmadan da ulaşabilir. Ancak bir adet Sony Enternainment Network hesabınızın olması gerekiyor. Smartwear’a geçmeden Lifelog’a biraz daha ışık tutalım:

IFTTT üzerinden Lifelog uygulaması ile en sevdiğiniz uygulamalar arasında bağlantı kurabilme özelliği, Habit Monster, sağlık konusunda yeni alışkanlıklar edinebilir ve Lifelog uygulamasıyla bu alışkanlıkların takibini yaparak kendinizi daha iyiye hazırlayabilirsiniz. Son olarak Withings akıllı vücut analizi: uygulamayı ve bağlı sağlık cihazlarını kullanarak, ağırlık, vücut kitle endeksi ve vücut ağırlığınızı bu uygulama ile takip edebilirsiniz.

Sony, SmartBand SWR10 için moda tasarımcılarla ortaklık masasına oturdu. Jack Vartanian, Altewaisome ve Ted Baker’ın yanı sıra en son olarak life-style markası olan Roxy ile ortak olarak ürünler tasarlandı. USB bağlantı gücüne rağmen su geçirmez, daha kişisel ve daha renkli görünümleriyle kullanıcılara sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here