Ana sayfa Donanım Sony ile DSLR kalitesi artık cebinizde!

Sony ile DSLR kalitesi artık cebinizde!

0

Yeni Sony NEX-5 ve NEX-3 dijital fotoğraf makineleri değiştirilebilir lensleri ve hızlı çekim kalitesi ile DSLR çekim kalitesini kompakt boyutta sunuyor.

Sony NEX-5, dünyanın en küçük ve en hafif değiştirilebilir lensli dijital kamerası olarak öne çıkarken,14.2 efektif megapikselliExmor APS HD CMOS sensörü ve 1080i HD film kaydı yapması ile de çok ayrıcalıklı. Destek Kılavuzu ve çekim Tüyoları sunan yeni sezgisel arayüzü yaratıcı vizyonunuzu hayata geçirmenizde en büyük yardımcı. E-mount lens sistemi α DSLR lensler ile uyumlu. Makineler, aynı zamanda 3D özellikli2 Sweep Panorama çekim imkanına da sahip.

 

 

Sony”nin üstün resim kalitesi ve hızlı çekim tepkileri sunan, kompakt ve kullanımı son derece kolay olan iki adet yeni NEX-5 ve NEX-3 dijital fotoğraf makineleri ile artık, fotoğraf meraklıları 2010 yazında, çektikleri yaratıcı karelerin keyfini çıkaracak.

α ailesinin yeni üyeleri NEX-5 ve NEX-3, değiştirilebilir lens özelliğinin sunduğu konfor ile DSLR-kalitesinde çekim yapabiliyor, ayrıca kompakt tasarımlarıyla da ceket cebine ya da çanta içine rahatça sığabiliyor. Geleneksel DSLR modellerinin aksine, ‘aynasız’ yapısı ile kamera kalınlığı, sadece 24.2mm”e (NEX-5); özetle olabilecek en ince noktaya kadar iniyor. Oldukça hafif magnezyum gövdesi NEX-5″in zarafetine zarafet katarken, aynı zamanda NEX-5″i dünyanın en küçük ve en hafif değiştirilebilir lensli fotoğraf makinesi1 yapıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here