Ana sayfa Donanım Sony ile dijital çerçeveniz hediye!

Sony ile dijital çerçeveniz hediye!

0

Handycam alan herkese, 7 inç Sony Dijital Fotoğraf çerçevesi hediye

Hayalleri gerçeğe dönüştüren marka Sony, en değerli anlarınızı kaydedip, yıllarca saklayabileceğiniz Handycam video kameralara özel yaz kampanyası başlattı. 31 Ağustos 2010 tarihine kadar Sony yetkili satış noktalarından Handycam alan herkese, 7 inç Sony Dijital Fotoğraf çerçevesi hediye ediliyor.
31 Ağustos 2010 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında, Sony yetkili satış noktalarından satın alınan DCRSX34ES.CEN, DCRSX34ER.CEN, DCRSX34EL.CEN ve DCRSR58ES.CEN video kamera modelleri, kampanya hediyesi olan 7 inç Sony Dijital Fotoğraf çerçevesi kazandırıyor. DCRSX34 serisi için KDV dahil 699 TL ve DCRSR58 için KDV dahil 999 TL olarak ve 10 taksit fırsatıyla satışa sunuluyor. Kampanya kapsamındaki modelleri satın alanların, kampanya hediyesini teslim almak için gerekli bilgileri 444 SONY (7669) no”lu Sony Bilgi ve Danışma Hattı”nı arayarak öğrenebiliyor. Hediye için son başvuru tarihi ise 6 Eylül 2010 olarak belirlenmiş.

 

 

Sony HandycamDCR-SX34E hem hafif hem kompakt

SX34 Standard Definition Flash Bellekli video kamera, yüksek zoom özelliği ile kolay çekim imkanı sunuyor. 4 GB dahili belleğe yaklaşık 3 saat SD kayıt yapılabiliyor. Kamera, ultra yüksek güçlü 60x optik zoom, 6,7 cm LCD ekran, net ve sabit çekim için SteadyShot ve mükemmel yüz görüntüleri için Yüz Algılama özelliklerine de sahip.

Sony Handycam DCR-SR58ES ile çok uzun süre kayıt imkanı

SR58 Standard Definition Sabit Disk Sürücülü video kamera hem çok hafif ve kompakt hem de çok uzun kayıt süresi özellikleri ile ön plana çıkıyor. 80 GB kapasiteli dahili HDD”ye oldukça uzun süre SD kayıt yapma imkanı sunuyor. Ultra yüksek güçlü 60x optik zoom, 6,7 cm LCD ekran, net ve sabit çekim için SteadyShot ve mükemmel yüz görüntüleri için Yüz Algılama özelliklerine de sahip.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here