Ana sayfa Donanım Sony Handycam’lerle anı yakalayın

Sony Handycam’lerle anı yakalayın

0
Sony, hafif, taşıması kolay Handycam DCR-SX15E ve DCR-SR15E modellerini de ilk kez, dünyanın en önemli uluslararası tüketici elektroniği fuarlarından biri olan IFA 2010″da tanıttı.
Sony”nin IFA Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı 2010″da tanıttığı ve Ekim 2010 itibariyle satışa sunulacak olan yeni kompakt Handycam® DCR-SX15E ve DCR-SR15E Standart Belirlenimli video kameraları, efsanevi Handycam® video kalitesini, başarılı bir şekilde yeni özelliklerle birleştiriyor.

Hafif, kompakt ve kullanımı kolay Handycam® DCR-SX15E, canlı ve net video ve streo sesleri, çıkarılabilen flash belleklere kaydediyor. Sadece bir Memory Stick™ veya SD kartı takıp, çekimden sonra PC”nize kolayca aktarmak için o anı çekmek yeterli oluyor.

 

 

Fazla uzun kayıt süresi istiyorsanız, Handycam DCR-SR15E, üzerindeki 80GB”lık sabit diskinde 61 saate kadar Standart Belirlenimli videoyu saklayabiliyor. Size, yanınızda ek bant ve disk taşımaya gerek kalmaksızın, bir hafta sonu boyunca durmaksızın çekim yapabileceğiniz bir alan sunuyor.

İster flash belleği isterseniz de sabit diski seçin, her iki model de çekimlerinizi paylaşmanız ve eğlenmeniz için akıllı özelliklere sahip.

 

 

Sony”nin yüksek güçlü 50x optik zoom lensleri, kareyi dolduracak kadar yakın çekim için uzaktaki nesneleri yaklaştırıyor. SteadyShot görüntü sabitleyici, çekimi elde yaparken kameranın sallanma etkilerini azaltarak görüntünün canlı ve net olmasını sağlıyor. Arkadaşlarınızın ve aile bireylerinin portrelerini çekiyorsanız, Yüz Bulma (Face Detection) yüzlerin daha doğal görünmesi için otomatik olarak pozlandırmanın ince ayarını yapıyor.
 

Menüler ve ayarlar, açılır kapanır 6.7cm”lik (2.7″) Clear Photo LCD”nin yanındaki başparmakla çalıştırılan bir joystick yoluyla kullanılıyor. Uygun bir şekilde yerleştirilmiş bir düğme, toplantı ve partilerde iç mekan çekimleri ve gece çekimlerinde ışık sağlamak için kameranın üzerindeki video ışığını açıyor. Daha kolay kullanım için doğal ışık seviyesi düşük olduğunda video ışığını açan bir Auto modu da bulunuyor.

 
çekimden sonra Doğrudan Kopya, video çekimlerinizin kolaylıkla ve PC kullanılmaksızın sadece bir USB adaptörü ile harici bir sabit disk sürücüye doğrudan aktarılmasına olanak tanıyor. Video çekimlerinin saklanması, paylaşılması ve arşivlenmesi için boş bir DVD diske basit bir şekilde PC”siz olarak kaydedilmesini sağlayan, isteğe bağlı VRD-P1 DVDirect Express ile de uyumlu.
 

Teknik özellikler için tıklayın.

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here