Ana sayfa Mobil Sony Ericsson Satio”nun satışı durduruldu

Sony Ericsson Satio”nun satışı durduruldu

0

Sony Ericsson”un 12 Megapiksellik kamerası Satio”nun İngiltere”deki satışı, kullanıcı şikayetlerinden dolayı durduruldu.

Sony Ericsson’un düzenlenen özel etkinlikler kapsamında teknoloji severlerle buluşturduğu Satio, firmanın 12 megapiksel kameralı ilk telefonu ünvanını taşımasının yanısıra güçlü donanımsal yapısıyla ve Symbian işletim sistemiyle göz dolduruyordu.

Artan sorunlar
Sony Ericsson cephesinde İngiltere’de satışların başlamasından dolayı olumlu bir hava hakimdi, ta ki geçtiğimiz günlerde İngiltere’nin en büyük telefon perakende zincirlerinden Carphone Warehouse ile Phones4u, Satio satışlarını durdurduklarını ard arda açıklayana dek. Temel neden olarak bazı uygulamalara girerken telefonun kendisini yeniden başlatması ve bundan dolayı kullanıcı şikayetlerinin artarak cihazın iadelerinin artması gösteriliyor. Tartışma forumlarında da donma, çökme, yetersiz batarya performansı gibi problemlerle karşılaşan kullanıcıların olduğu da ifade ediliyor. Sony Ericsson’un pazarlama yöneticisi Richard Dorman ise yıl sonuna kadar köklü bir çözüm bulmaya çalışacaklarını açıkladı.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here