Ana sayfa Mobil Sony Ericsson Cyber-Shot C510

Sony Ericsson Cyber-Shot C510

0

Gülümseyin, C510 yakalasın

Sony Ericsson Cyber-Shot C510
Sony Ericsson”un K serisiyle başlayan Cyber-Shot macerası C510 ile devam ediyor. En son Cyber-Shot modeli olan C510 ilk bakış itibarıyla çok büyük bir yenilik getirmiyormuş gibi gözükse de içinde birçok özellik barındırıyor.

Sony Ericsson tasarım konusunda pek yeniliğe doğru gitmemiş açıkçası. C510, görmeye alıştığımız Sony Ericsson stilini yansıtıyor. Büyükçe ekran, daha küçük alana sığdırılmış tuş takımı ve menünün kolayca idare edilmesini sağlayan beş yönlü menü tuşu… Evet, her şey alışık olduğunuz gibi… Son dönemlerde dokunmatik ve değişik tasarımlı telefonların revaçta olduğu düşünülürse en azından tasarım konusunda Sony Ericsson”dan bir atılım beklemekte haklı olduğumu düşünüyorum. Telefonun geneline baktığımızda oldukça sağlam diyebiliriz. Tek sorun arkadaki pil kapağı. Oldukça ince bir plastikten yapılmış olan kapak açılıp kapanırken elinizde kalacakmış hissi yaratıyor.

Cyber-Shot C510, arkada kayar bir kapakla gizlenmiş 3.2 Megapiksellik bir kamera ve xenon flaşa da sahip. C510″un önemli özelliklerinden bir tanesi de bu noktada devreye giriyor. çünkü C510, Sony Ericsson “un Smile Shutter özelliğine sahip ilk telefonu. Böylece digital fotoğraf makinesinin birçok özelliğini taşıyan Cyber-Shot serisine bir de gülümseme yakalama özelliği eklenmiş oluyor. önde de bir kamerası bulunan telefon bu sayede 3G teknolojisine de hazır. C510″un bir güzel özelliği de geo-tagging yapabiliyor olması. İsterseniz açalım biraz… C510’daki Google Maps uygulaması sayesinde, operatörünüzden gelen konum bilgisi, harita üzerine yükleniyor. Böylece çektiğiniz fotoğrafları harita üzerinde görebiliyorsunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here