Ana sayfa Donanım Sony Ericsson C903

Sony Ericsson C903

0

İhtiyacınız olan herşey cebinizde 

Sony Ercisson”un Cyber-Shot ailesine mensup yeni üyesi C903, 5megapiksel kamerasıyla her zaman yanınızda bir fotoğraf makinesi taşımanıza olanak tanıyor. İlk bakışta oldukça sıradan gözüken C903 aslında içinde birçok özellik barındırıyor.
 
Sony Ericsson C903
 
önden baktığınızda telefonu kolayca kontrol edebileceğiniz bir dizi tuş görüyorsunuz. Bunlar arama/sonlardırma, menü, geri ve 5 yönlü kontrol tuşlarından oluşuyor. Hemen bu tuşların üzerinde 2,4 inç”lik genişçe bir ekran yer alıyor. Cihazın sağında ise deklanşörün yanısıra fotoğraf çekmeye adanmış iki adet tuş yer alıyor. Bu tuşlar video ve fotoğraf çkasımleri arasında kolaylıkla ve hızlıca geçiş yapmanıza olanak tanıyor. Telefonun arkasını çevirdiğinizde kayar bir kapağın lensi ve flaşı koruduğunu görüyorsunuz.

 

 

Telefon, koruyucu lens kapağını açtığınız an fotoğraf çekmeye hazır hale geliyor. Kapak üzerinde bulunan özel kamera ayarları fotoğrafınızı net ve gerçek renkleriyle çekmenize olanak tanıyor. Ayrıca telefonun BestPic fonksiyonu peş peşe dokuz adede kadar hızlı ve seri çkasım yapıyor ve kullanıcı bunlar arasından en iyi fotoğrafı seçerek diğerlerini siliyor. Otofokus ve yüz tanıma özelliklerine de sahip olan C903, dijital fotoğraf makinesini telefonun içine taşımış. Sony Ericsson 903″deki yüz tanıma özelliği bir kadrajda bulunan üçe kadar yüzü otomatik olarak tanıyıp netleştirebiliyor. Ayrıca C903, Smile Shutter özelliğine de sahip!

C903, fotoğraf çekme yetilerinin yanısıra bu kadar kompakt bir telefonda alışık olmadığımız bir özelliğe daha sahip. Entegre GPS uydu bağlantısı sunan telefon bu sayede konumunuzu çok hızlı ve doğru bir şekilde belirleyebiliyor. Ayrıca navigasyon yazılımları ile etkin olarak kullanılabiliyor. C903″de internete bağlantı yeteneği de eksik kalmamış. 3,5 G desteği sayesinde bu kompakt telefonla İnternet”te yüksek hızda sörf yapmak ve e-posta göndermek mümkün.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here