Ana sayfa Haber Sony eğitim kurumu için 4K video güvenlik çözümü getirdi

Sony eğitim kurumu için 4K video güvenlik çözümü getirdi

0

 

Harton Technology College, mevcut güvenlik teknolojisini yükseltmek istediğinde bölgesindeki kilit noktaların en etkili şekilde izlenebilmesi için birinci önceliğin optimum görüntü kalitesi olduğunu açıkça belirtti. öğrencilerin, personelin, velilerin ve ziyaretçilerin her gün sıkça kullandığı ana giriş kapısı düşünüldüğünde, sağlanan çözümün maksimum emniyet ve güvenlik sağlamak için sahnedeki en ufak ayrıntıları bile yakalayabilmesi çok önemliydi. Kurulum, halihazırda 100 kameradan oluşan geniş bir ağı bulunan okul için büyük bir adım oldu.

Eğitim ortamları için geniş kapsam alanı ve en iyi görüntü kalitesini sunmanın yanı sıra öğretmen ve öğrencilerin dikkatini dağıtmayan, sağlam bir güvenlik çözümü gerekir. Ayrıca okul için mevcut ağa entegre edilecek ancak özellikle iki ilgi alanını yakalayacak bir güvenlik sistemi gerekiyordu: giriş kapısı ve okul bahçesi. çözümün, başta yüksek görüntü çözünürlüğü olmak üzere 4K teknolojisinin tüm avantajlarını video ağını zorlamadan sunması gerekiyordu.

Giriş kapısını ve okul bahçesini izlemek için Sony’nin 4K SNC-VM772R kameraları seçildi. Kameralar, bahçe ve giriş kapısını geniş bir açıyla görüntülemenin yanı sıra sahnede ilgi alanlarını yakınlaştırma özelliğiyle müşteri ihtiyaçlarını mükemmel şekilde karşıladı. Tamamen entegre edilebilen ve kolayca yönetilebilen bu sistem, Harton Technology College için kapsamlı güvenlik sağladı. Daha yüksek çözünürlüklü görüntüleme, düşük ışık hassasiyeti maliyetine geldi ancak Sony’nin 4K kamerasında kullanılan yeni 1,0 tipi 20 MP Exmor R sensörü, ışık seviyesinden bağımsız olarak, loş veya yerleşik Kö aydınlatıcı bulunan tamamen karanlık ortamlarda bile yüksek çözünürlüklü kayıtlar çekilebildiğini gösteriyor. Kilit noktalarda 4K teknolojisine geçilmesi, okul için modern bir güvenlik çözümü sunarken hızlı ve kolay kimlik tespitine imkan veriyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here