Ana sayfa Haber Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri”nde geri sayım

Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri”nde geri sayım

0

Sony 2013 Dünya Fotoğraf ödülleri”nde geri sayım başladı: Yarışmaya katılım için son çağrı

Sony Dünya Fotoğraf ödülleri 2013″te profesyonel kategorilere başvurular 9 Ocak 2013, Türkiye”ye özel yarışmanın da dahil olduğu diğer tüm yarışmalara başvurular ise 4 Ocak 2013 tarihlerinde sona eriyor. ödül kazanan fotoğrafçıların örnek çalışmaları ile 2013 ödüllerine katılan çalışmalar yayımlanmak üzere temin edilebiliyor.
 

Dünya Fotoğraf Organizasyonu tarafından düzenlenen ve 2007 yılından bu yana Sony sponsorluğunda sürdürülen, yılın en önemli fotoğraf etkinliği Dünya Fotoğraf ödülleri”nin 2013 yarışması için geri sayım başladı.
 

Tüm dünyadan profesyonel ve amatör fotoğrafçıların bu yıl içinde çektikleri en iyi fotoğrafları seçerek yarışmaya sunmak için sadece bir ayı kaldı. Profesyonel fotoğrafçılar, büyük bir gıpta ile bakılan L”Iris d”Or/2013 Sony Dünya Fotoğraf ödülleri Yılın Profesyonel Fotoğrafçısı unvanı ve 25.000 ABD doları tutarındaki ödül için rekabet edecek. Amatör fotoğrafçılar ise 2013 Yılın Açık Fotoğrafçısı unvanı ve 5.000 ABD doları tutarındaki ödül için kıyasıya bir rekabete tutuşacak. ödüller çerçevesinde yer alacak tüm kategorilerin kazananları, Sony”den en son model dijital görüntüleme ekipmanına da kavuşacak.
 

Yarışmada yer alan çok sayıdaki kategoride gerek kazanan gerekse finale kalan fotoğrafçılar, ödüller sayesinde dünya çapında adlarını duyurarak tanınma fırsatını yakalayacak.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here